מערכת COL
|
יום ו' ניסן ה׳תשע״ו
14.04.2016
היעד הושג: קמפיין ההתרמה של חב"ד גבעתיים הסתיים בהצלחה
קמפיין ההתרמה של בית חב"ד גבעתיים נחל הצלחה מסחררת ביום ההתרמה שנערך ביממה האחרונה ● בסוף הקמפיין התברר כי נאספו למעלה מ-204 אלף דולרים בתוך 24 שעות ● הכפלת התרומה התאפשרה בעזרתם של שלושה תורמים שהכפילו פי ארבעה כל תרומה שהתקבלה במערכת ● הנהלת הבית חב"ד רוצה להודות לאנ"ש בכל רחבי תבל שנרתמו למבצע ותרמו בעין יפה ● לעמוד ההתרמה
![היעד הושג: קמפיין ההתרמה של חב היעד הושג: קמפיין ההתרמה של חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/04/5c3023736f926_1546658675_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות