מערכת COL
|
יום ו' ניסן ה׳תשע״ו
14.04.2016
ישיבת בין הזמנים באלעד נפתחה בהצלחה בבית-כנסת חב"ד
בבית-כנסת חב"ד דרך מצוותיך בעיר אלעד נפתחה השבוע בשעה טובה, כמיטב המסורת באלעד, ישיבת בין הזמנים, בעידוד המרא דאתרא הרב שניאור-זלמן ירוסלבסקי ובה משתתפים התמימים שיצאו לחופשת בין הזמנים של פסח, בסוף השבוע שעבר ● במשך שעות היום יושבים התמימים והוגים בלימוד התורה והחסידות ● לתמימים מוגש כיבוד קל לאורך שעות הלימוד ● מהמארגנים נמסר כי היענות גדולה והצלחה מרשימה ישיבת בין הזמנים באלעד
![ישיבת בין הזמנים באלעד נפתחה בהצלחה בבית-כנסת חב ישיבת בין הזמנים באלעד נפתחה בהצלחה בבית-כנסת חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/04/5c302358cf6d8_1546658648_news_main_gallery.jpg)
ישיבת בין הזמנים באלעד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות