מערכת COL | יום ה' ניסן ה׳תשע״ו 13.04.2016

עקב רישום מוגבר לכנס הקהל המרכזי: הוקדמה פתיחת השערים

מארגני כנס הקהל המרכזי שייערך ביום י"א ניסן בירושלים, בתמיכת כל רבני חב"ד, הודיעו כי עקב הרישום המוגבר הוקדמה שעת פתיחת השערים כנס הקהל המרכזי
עקב רישום מוגבר לכנס הקהל המרכזי: הוקדמה פתיחת השערים

מארגני כנס הקהל המרכזי שייערך ביום י"א ניסן בירושלים, בתמיכת כל רבני חב"ד ורבני אנ"ש, הודיעו כי עקב הרישום המוגבר ופתיחת שערים נוספים, הוקדמה שעת פתיחת השערים לשעה 17:30.

"הקדימו שעת הגעתם לאולם על מנת למנוע עומס על השערים", ביקשו המארגנים.

אתמול דיווחנו כי בעקבות לחץ גדול ברישום לכנס המרכזי של חסידות חב"ד שייערך בירושלים בהיכל ארנה בירושלים, ביום הבהיר י"א ניסן, יום הולדתו של הרבי - בתמיכת כל רבני חב"ד, ייפתח בקרוב יציע חדש.

מארגני הכנס מבקשים מהציבור להזדרז ולהירשם אצל הנציגים בקהילות אנ"ש בכל רחבי הארץ, או באמצעות האתר המיוחד.

בשבוע שעבר, לאחר שחברי בית-דין רבני חב"ד בארץ-הקודש פרסמו מכתב מיוחד להצלחת מעמד הקהל של חסידות חב"ד שייערך ביום שלישי, י"א ניסן, בהשתתפות אנשים, הנשים וטף, פורסם מכתב נוסף של עשרות רבני ערים וקהילות אנ"ש מרכזיות, רבני קהילות ובתי-כנסת, רבני מועצות, יישובים ושכונות.

וכך כותבים הרבנים:

אל משפחת אנ"ש חסידי חב"ד-ליובאוויטש בארצנו ת"ו

בעמדנו ב'שנת הקהל', אשר בה ציווה ציווה וביקש כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו, שנתכנס יחד בכינוסי 'הקהל' ונפעל ב'הקהל' על מנת להתעורר "ליראה את ה'".

קוראים אנו לכל אחד ואחת מאנ"ש, תלמידי התמימים, נשי ובנות חב"ד, חיילי וחיילות צבאות ה' - לבוא ולהשתתף בכינוס הקהל הארצי, הנערך על-ידי צעירי אגודת חב"ד באה"ק, שתהיה אי"ה ביום שלישי, יום הבהיר והזך י"א ניסן תשע"ו, יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו, בהיכל "ארנה" בירושלים עיה"ק ת"ו.

על כל אחד ואחת לעשות כל האפשרי בכדי להשתתף ב'כינוס הקהל הארצי'. באם צריך, להקדים ולסיים את העבודה ביום הבהיר י"א ניסן, מוקדם מהרגיל, על מנת שיוכלו לבוא כל בני המשפחה יחד לבושים בבגדי יו"ט, לתחילת הכינוס בשעה 6:00 בערב, ונתכנס כולנו, כאיש אחד בלבד אחת, לנחת כ"ק אדמו"ר ביום הולדתו, ובטח שיברכנו אבינו וימשיך לכל המשתתפים בשמחתו, ברכות בכל המצטרף בגשמיות וברוחניות.

ויהי רצון שעל-ידי כינוס כל אנ"ש יחדיו, באופן של "הקהל את העם האנשים והנשים והטף" ביום זכאי - י"א ניסן, במקום זכאי - ירושלים עיה"ק, הקהל את כלל חסידי חב"ד אדמו"ר נשיא דורנו - נזכה לקיום היעוד "הנני מביא אותם מארץ צפון . . קהל גדול ישובו הנה" ונקבל פני משיח צדקנו בכינוס, בבית המקדש השלישי, תיכף ומיד ממש".

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.