מערכת COL
|
יום כ"ה אדר ב ה׳תשע״ו
04.04.2016
היו ימים
לקראת חודש ניסן, אנו מגישים תמונה, שוודאי תעורר נוסטלגיה אצל רבים: הרב הראשי לצה"ל (באותם ימים) האלוף גד נבון סוקר מצות במאפייה בכפר חב"ד, לקראת אספקה לכל בסיסי צה"ל ● לצידו נראים רבו של כפר חב"ד הגרמ"ש אשכנזי ע"ה, מנהל המאפייה ר' יעקב (יאנוש) סטמבלר ע"ה, ויבדלח"ט יו"ר וועד כפר חב"ד דאז ר' מנחם לרר שיחי' תמונה מוגדלת ● יש לכם זיכרונות ממאפיית המצות באותם ימים? שתפו בתגובות>>
![היו ימים היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/04/5c301fd3a03c6_1546657747_news_main_gallery.jpg)
ארכיון: שמואל בן צבי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות