מערכת COL | יום כ"ב אדר ב ה׳תשע״ו 01.04.2016

העיתון 'בשבע' על "היחצ"ן בשליחות היהדות"

"כאברך צעיר לאחר החתונה, ששאף יחד עם אשתו לחיים של שליחות חב"דית דווקא בישראל, מוני אנדר הגיע לפגישה עם ראש מערך השליחות של חב"ד בישראל, הרב יוסף יצחק אהרונוב. הלה זיהה תוך כדי שיחה את כישוריו התקשורתיים של אנדר וכיוון אותו למגרש הדוברות" ● העיתון הפופולרי "בשבע" מפרסם כתבת ענק עם הרב מוני אנדר לרגל הוצאת ספרו 'חצי חלון, חצי מראה', ששופכת אור ראשון על הפעילות הנדירה שהוא מקיים בכלי התקשורת ● וגם, מי העיתונאי שהתחיל להניח תפילין מידי יום?  יחצ"ן בשליחות היהדות
העיתון 'בשבע' על
"כאברך צעיר לאחר החתונה, ששאף יחד עם אשתו לחיים של שליחות חב"דית דווקא בישראל, אנדר הגיע לפגישה עם ראש מערך השליחות של חב"ד בישראל, הרב יוסף יצחק אהרונוב. הלה זיהה תוך כדי שיחה את כישוריו התקשורתיים של אנדר וכיוון אותו למגרש הדוברות".

העיתון הפופולרי "בשבע" מפרסם כתבת ענק עם הרב מוני אנדר לרגל הוצאת ספרו 'חצי חלון, חצי מראה', ששופכת אור ראשון על הפעילות הנדירה שהוא מקיים בכלי התקשורת.

"הוא הסביר שזה צורך השעה, להראות את הפנים היפות של היהדות גם במגרש התקשורתי", נזכר אנדר. ממרחק השנים והעשייה בתחום, אנדר אסיר תודה: "אני מודה לו על הבחירה הזאת. הוא לא רק התאים מכסה לסיר, אלא גם הצביע על הצורך הכי נכון באותה שעה. יכולנו אמנם כמשפחה לפעול טוב באיזו שכונה כשליחי חב"ד. אבל רוב היהודים שאביא להם ספר קודש – הם ישאירו אותו לשכב על המקרר, כי הם פשוט לא שם. צריך קודם ליצור את הסדק בחומה בינינו, את המכנה המשותף שיאפשר את הזרימה".

וגם, מי העיתונאי שהתחיל להניח תפילין מידי יום?.

את התמונות לכתבה צילם הצלם החבד"י שניאור שיף
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.