מערכת COL | יום י"ב אדר ב ה׳תשע״ו 22.03.2016

אורחי אשנב לחב"ד לנו בבית ההארחה החדש בכפר חב"ד

אירגון אשנב לחב"ד אירח בשבת האחרונה כ-70 מקורבים, אנשים נשים וטף, באווירה המיוחדת של כפר חב"ד, כאשר לראשונה לנו האורחים בבית ההארחה המפואר של תורת חב"ד בכפר חב"ד. השבת עסקה בנושא "השמחה ביהדות" האורחים נהנו מאירוח נעים הרצאות, שיעורים והתוועדויות וסיורים  אורחי אשנב לחב"ד
אורחי אשנב לחב
אירגון אשנב לחב"ד אירח בשבת האחרונה כ-70 מקורבים, אנשים נשים וטף, באווירה המיוחדת של כפר חב"ד, כאשר לראשונה לנו האורחים בבית ההארחה המפואר של תורת חב"ד בכפר חב"ד. השבת עסקה בנושא " השמחה ביהדות" האורחים נהנו מאירוח נעים הרצאות, שיעורים והתוועדויות וסיורים.

האורחים הגיעו בערב שבת לעמדת הקבלה בבית ההארחה המפואר שבכפר חב"ד שם כובדו בשתייה חמה או קרה וקיבלו את תוכניית השבת ואת חדריהם המפוארים.

לאחר הדלקת נרות ותפילת מנחה באולם 770 נשא דברים יו"ר הארגון יוסף יצחק כהן שריתק את הקהל בספרו על אשנב לחב"ד, על פרשת השבוע, ועל כפר חב"ד.

המרצה האורח של השבת הרב יואב אקריש ריתק את הקהל בנושא השמחה וחשיבותה במחשבת היהדות והחסידות.

בליל השבת האורחים אכלו בבתי המשפחות המארחות בכפר חב"ד ורוב תודות להם על כך. בבוקר השבת, השכימו האורחים לטעום קפה ומזונות באולם מסעדת 770 שם נהנו משיעור מרתק מפי הרב טוביה בולטון שי' ולאחר השיעור יצאו יחד לתפילת שחרית בבית הכנסת גבעת ליובאוויטש. תודות לר' שמעון גופין ולגבאי ר' יוסי גולדברגר.

סעודת השבת העשירה התקיימה במסעדת 770, המתוועד הראשי היה המשפיע הנודע הרב יואב שי' אקריש שריתק את הקהל למשך שעות ארוכות עד תפילת המנחה. בהתוועדות התקבלו החלטות טובות ע"י המשתתפים.

לאחר סיום ההתוועדות יצאו האורחים לסיור בבית אגודת חסידי חב"ד '770' עם הרב דניאל רוזנטל, שם התפללו גם תפילת מנחה וערכו סדר ניגונים יחד עם הרב חיים משה שי' אלפרוביץ, אכלו סעודה שלישית מעריב והבדלה.

לאחר מכן התקיימה סעודת מלוה מלכה ושיעור עם הרב שניאור אשכנזי ביחד עם חוג הבית החדש המתקיים אחת לשבועיים בבית משפחת הרב דוד שלץ בשיתוף עם אשנב לחב"ד. האורחים נהנו משיעור מיוחד וארוחה טעימה ונשארו כמעט עד חצות ולאחר מכן התפזרו לבתיהם ברחבי הארץ.
עם סיום השבת ביקשו האורחים להודות לארגון אשנב ולרב יוסף יצחק כהן העומד בראשו על השבת הנפלאה. וכן למנהל האירוע הרב גלעד גודס.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.