מערכת COL | יום כ"א כסלו ה׳תשע״ו 03.12.2015

בהתוועדות חג הגאולה בראשל"צ: הרב עמאר התוועד

התוועדות י''ט בכסלו שנערכה השנה בביהכ''ס חב''ד "היכל-דוד" בראשל"צ נחלקה ל-2 מושבים: המושב הראשון "פילפולא דאורייתא", במשנתו של בעל התניא, נמסרו ע''י הרב שמואל טולדנו והרב יוסף-שמחה גינזבורג רבה של עומר ● המושב השני היתה התוועדות חסידית באוהל ענק בהשתתפות הראשון-לציון ורבה של ירושלים הרב שלמה-משה עמאר  הרב עמאר התוועד
בהתוועדות חג הגאולה בראשל
התוועדות י''ט בכסלו שנערכה השנה בביהכ''ס חב''ד "היכל-דוד" בראשל"צ.

משעה ארבע אחה"צ, נהרו מאות מתושבי העיר לבית הכנסת חב''ד "היכל דוד" כדי להשתתף במושב הראשון "פילפולא דאורייתא", במשנתו של בעל התניא, שנמסרו ע''י הרב שמואל טולדנו והרב יוסף-שמחה גינזבורג רבה של עומר.

בשעה שבע בערב, לאחר תפילת ערבית, נכנס הקהל להתוועדות חסידית באוהל ענק שהכיל למעלה ממאתיים מקומות ישיבה והי' מלא עד אפס מקום, כאשר עשרות עמדו וצבאו על פתח האוהל.

בירכו את המעמד: רבה של קהילת חב''ד הרב מרדכי-צבי דוברבסקי, הרב יחיאל מלוב רב בית הכנסת חב''ד "היכל דוד", נשיא הקהילה דר' מיכאל זיידמן, ומנכ"ל משרד העבודה והרחבה מר אלי יבלון.

שיחה מיוחדת ומרתקת על משמעות היום מסר הרב נפתלי רוט.

אורח הכבוד שהגיע במיוחד מירושלים ואשר התקבל בהתלהבות ובחום רב בשירה ובזמרה ע"י מאות המשתתפים – הראשון-לציון ורבה של ירושלים הרב שלמה-משה עמאר.

למעלה מחצי שעה דיבר כבוד הרב עמאר דברי תורה וחסידות ובסיום דבריו התבקש הקהל לעמוד על רגליו וכבוד הרב בירך ברכה מיוחדת את הנוכחים ואת כל עם-ישראל ובמיוחד את חיילי ישראל.

על השירה והזמרה בליווי תזמורת ניצחו ר' עמרם מלכא ששר והלהיב את הקהל כיד ה' הטובה עליו ובכישרונו המיוחד, ועשרות תמימים שהגיעו במיוחד מישיבת חב''ד בראשל"צ שימחו והרקידו את הקהל.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.