מערכת COL | יום י"ט כסלו ה׳תשע״ו 01.12.2015

חג הגאולה במונסי: התוועדות מרוממת ובלתי-נשכחת. צפו

במאנסי, התקיימה במוצאי שבת התוועדות עם קרוב לאלף איש ובהשתתפות רבנים חשובים מהעיר ומחוצה לה, שהתאספו באולם הגדול והמפואר "ווילחאוויץ", להשתתף ולשמוח בשמחת גאולת אדמו"ר הזקן ממאסרו, ועימו תורת החסידות ● את האירוע אירגן מרכז 'היכל מנחם' המקומי, בניהולו של השליח הנמרץ הרב דוד אברלנדר ● במשך הערב, התקיימה "מכירת ספרי חסידות – במחיר של פעם בשנה", ונמכרו מאות ספרי חסידות  חג הגאולה במאנסי
חג הגאולה במונסי: התוועדות מרוממת ובלתי-נשכחת. צפו


"זה היום יוקבע למועד תמידי בישראל, אשר בו יתגדל ויתקדש שמיה רבא, ויתעוררו אלפי לבבות בישראל בתשובה ועבודה שבלב", כך כותב אדמו"ר הזקן נ"ע.

במאנסי, זה התקיים במוצאי שבת שעבר, פרשת וישלח. קרוב לאלף איש ובהשתתפות רבנים חשובים מהעיר ומחוצה לה, התאספו באולם הגדול והמפואר "ווילחאוויץ", להשתתף ולשמוח בשמחת גאולת אדמו"ר הזקן ממאסרו, ואיתו עמו תורת החסידות.

האירוע אירגן מרכז 'היכל מנחם' המקומי, בניהולו של השליח הנמרץ הרב דוד אבערלאנדער, בנו של רב הקהילה הגאון הרב גדלי' אבערלאנדער שליט"א.

הערב נפתח ע"י הרה"ח הרב אפרים פיקארסקי, ראש 'כולל ליל שישי ללימוד החסידות' שע"י המרכז, ומשפיע בישיבת תות"ל - מאריסטאון, שהרחיב אודות אודות י"ט כסלו שבו מתעוררים לתורה ומצוות ע"י לימוד החסידות; ובהמשך בנאומו של הרה"ח הרב נתן גורארי' בביאור החידוש של תורת החסידות שתכלית כוונת כל סדר השתלשלות היא עולם הזה התחתון דוקא.

שיא האירוע היה, עם נאומו המרגש של הרב יוסף יצחק יעקבסאהן, שלמעלה משעה ריתק את הקהל, בהרחיבו לדבר אודות העצות שחסידות נותנת על מנת להתמודד עם קשיים ואתגרים שבדורנו.

במשך הערב, התקיים "מכירת ספרי חסידות – במחיר של פעם בשנה", ונמכרו מאות ספרי חסידות. כמו"כ, קיבלו כל המשתתפים תשורה מיוחדת "תולדות ספר התניא".

בין הנואמים, ניגנו ניגוני התוועדות בהשתתפות הזמר המפורסם ר' יוסי גולדשטיין והאחים רייבין, ובסיומו ניגון ד' בבות, ופצחו בריקודים סוחפים.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.