מערכת COL | יום י"ב כסלו ה׳תשע״ו 24.11.2015

לא יאומן: ההיכל הגדול של בנייני האומה - כפול 7

'תורת חב"ד לבני הישיבות' מפתיע כל שנה מחדש, אך השנה נשברים שיאים • לצד כל השיעורים, ההתוועדויות, אלפי הנבחנים על סוגית בחסידות, יריד החסידות הענק, תערוכת אוצר החסידות ועוד ועוד - האולם הגדול של בנייני האומה, שמכיל 3,500 מקומות ישיבה צפוי להתמלא 7 פעמים ברציפות במשך שלושה ימים • 7 אירועים של כינוסי הקהל ענקיים בהשתתפות גדולי הרבנים וגדולי הזמר החסידי • בכתבה המלאה: חוברת האירועים הכוללת חלק מהתכניות המגוונות  להורדה
לא יאומן: ההיכל הגדול של בנייני האומה - כפול 7
'תורת חב"ד לבני הישיבות' מפתיע כל שנה מחדש, אך השנה נשברים שיאים.

לצד כל השיעורים, ההתוועדויות, אלפי הנבחנים על סוגית בחסידות, יריד החסידות הענק, תערוכת אוצר החסידות ועוד ועוד - האולם הגדול של בנייני האומה, שמכיל 3,500 מקומות ישיבה צפוי להתמלא 7 פעמים ברציפות במשך שלושה ימים. 7

אירועים של כינוסי 'הקהל' ענקיים בהשתתפות גדולי הרבנים וגדולי הזמר החסידי, ימלאו את האולם, באירועים שטרם היו כמותם.

בשנת 'הקהל': יריד החסידות, גדול מאי-פעם

יריד החסידות בי"ט כסלו כבר הפך למסורת, והוא מתקיים בבנייני האומה בירושלים זו השנה הרביעית ברציפות. יריד מכירת ספרי חסידות הגדול בעולם במחירים חסרי תקדים, התוועדויות, מופעי ניגונים, הרצאות, מבחנים ותערוכות - כל אלו הם רק חלק מהיריד הענק.

"לרגל שנת 'הקהל' והוראת הרבי להוסיף בכינוס אנשים, נשים וטף לחיזוק יראת ה'", אומר לנו הרב משה שילת, העומד בראש ארגון "תורת חב"ד לבני הישיבות" שמאחורי היריד,"עשינו כל שביכולתנו כדי להכפיל את עוצמת היריד".

המספרים מדברים בעד עצמם: למעלה מ-500 ספרים שונים ביריד, פי שניים מבשנים עברו כשלראשונה קיימת מחלקה לספרים באנגלית; שבעה (!) מופעים-התוועדויות בשילוב משפיעים וגדולי הזמר שבכל אחד מהם צפויים להשתתף אלפי אנשים; אירוע מיוחד לסטודנטים העומדים בקשר עם השלוחים במסגרת "חב"ד בקמפוס"; אלפי נבחנים על סוגיות מעמיקות בתניא ובמאמרי הרבי ועוד ועוד.

חוברת האירועים - להורדה
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.