מערכת COL | יום י"א כסלו ה׳תשע״ו 23.11.2015

יצא לאור: מורי שיעור ללימוד הרמב"ם היומי

כמיטב המסורת, לרגל תחילת מחזור הלימוד החדש בלימוד היומי ברמב"ם הוציא לאור מטה הרמב"ם היומי, שעל-ידי צעירי אגודת חב"ד, מורי שיעור ללימוד הרמב"ם היומי בכל המסלולים. זה נשמע מפתיע אך גם בעידן הדיגיטלי, לומדים רבים מהארץ ומהעולם לא מוכנים לוותר על מורה השיעור הוותיק  להורדה
יצא לאור: מורי שיעור ללימוד הרמב
כמיטב המסורת, לרגל תחילת מחזור הלימוד החדש בלימוד היומי ברמב"ם הוציא לאור מטה הרמב"ם היומי, שעל-ידי צעירי אגודת חב"ד, מורי שיעור ללימוד הרמב"ם היומי בכל המסלולים. זה נשמע מפתיע אך גם בעידן הדיגיטלי, לומדים רבים מהארץ ומהעולם לא מוכנים לוותר על מורה השיעור הוותיק להורדה.

בשבוע שעבר, החל מחזור הלימוד החדש בלימוד היומי ברמב"ם, על-פי תקנת הרבי. תקנת הלימוד היומי בספר "משנה תורה - יד החזקה" לרמב"ם התקבלה בחיבה רבה ובהתלהבות של קדושה על-ידי כלל ישראל ובראשם גאוני התורה ואדמו"רי החסידות שבדורנו, וקראו לציבור שומעי לקחם להצטרף אליה.

בהתאם לתקנת לימוד הרמב"ם היומי, מתנהלים שלושה מסלולי לימוד, לפי יכולתו של כל אחד ואחת: 3 פרקים ליום, פרק 1 ליום ולימוד ב"ספר המצוות לרמב"ם" (המיועד בעיקר למי שאינם יכולים להעמיק בלימוד ספר "משנה תורה - יד החזקה"; במסלול זה לומדים, בכל יום, את המצוות הכלולות במסלול הלימוד של 3 פרקים ליום(. תקנת לימוד זו היה חשובה מאוד בעיני הרבי והוא עודד במרץ את הרחבת והתפשטות התקנה. הרבי ציין כי מלבד המעלות הגדולות של הלימוד ברמב"ם, מהווה התקנה גורם חשוב ביותר לאחדות ישראל, בכך שכולם לומדים לימוד אחיד, באופן השווה לכל נפש.

לרגל תחילת מחזור הלימוד החדש הוציא לאור כמיטב המסורת מטה הרמב"ם היומי, שעל-ידי צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, עלון צבעוני-מורה שיעור ללימוד הרמב"ם הכולל שיחה של הרבי על תקנת הלימוד וקריאת גדולי ישראל, וכן מורה שיעור לוח קיר לבתי כנסת ומוסדות חינוך. הפרסומים הופצו בקהילות חב"ד, בתי חב"ד, מארגני שיעורי רמב"ם, וניתן להשיגם בצעירי אגודת חב"ד, או להורידם מאתר צעירי אגודת חב"ד בקישור זה.הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.