מערכת COL | יום כ"ב חשוון ה׳תשע״ו 04.11.2015

יום בשורה לאנ"ש: הוקם "מרכז מטפלים חב"ד"

יום בשורה לאנ"ש עם הקמת "מרכז מטפלים חב"ד" הנותן מענה לציבור אנ"ש בתחום בריאות הנפש, והטיפול הנפשי והרגשי, ומאגד ומנגיש את המטפלים והמטפלות בעלי הסמכה אקדמית ראויה, לשם כך הוקם אתר אינטרנט פעיל שיהווה כתובת לכל פניה ושאלה, וכן פורום של התייעצות עם אנשי חינוך, רבנים, ואנשי טיפול מהשורה הראשונה ● המיזם כולו מרוכז ומנוהל ע"י הרב יוסי גולדשטיין שידיו רב לו בתחומים אלה, יחד עם פורום של מטפלים מוסמכים ואישי חינוך, ובמסגרת אגודת חסידי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב  מרכז מטפלים חב"ד
יום בשורה לאנ
יום בשורה לאנ"ש עם הקמת "מרכז מטפלים חב"ד" הנותן מענה לציבור אנ"ש בתחום בריאות הנפש, והטיפול הנפשי והרגשי, ומאגד ומנגיש את המטפלים והמטפלות בעלי הסמכה אקדמית ראויה, לשם כך הוקם אתר אינטרנט פעיל שיהווה כתובת לכל פניה ושאלה, וכן פורום של התייעצות עם אנשי חינוך, רבנים, ואנשי טיפול מהשורה הראשונה.

המיזם כולו מרוכז ומנוהל ע"י , הרב יוסי גולדשטיין שידיו רב לו בתחומים אלה, יחד עם פורום של מטפלים מוסמכים ואישי חינוך, ובמסגרת אגודת חסידי חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב.

באגודת חסידי חב"ד אומרים כי מטרת המיזם.

א. ליצור מודעות באנ"ש לחשיבות הפניה לטיפול מקצועי: ישנם הזקוקים לטיפול ועזרה, אך לא תמיד יודעים לבקש עזרה, ולמי לפנות, דבר היכול להעצים את הקושי וליצור נזק אישי, משפחתי וקהילתי.

ב. לכוון את אנ"ש למטפלים מקצועיים באמת: להיות מטופלים אך ורק על ידי מטפלים בעלי תואר ותעודה ממוסדות מוסמכים, המצב כיום שיש הרבה מטפלים אבל חלקם הגדול חסרי השכלה מקצועית וללא תעודות נדרשות, יש מקרים רבים שנעשים נזקים רבים ע"י אנשים טובים אבל חסרי ידע מקצועי נדרש.

ג. הנגשת מטפלים מקצועיים מקרב אנ"ש: הצורך במטפלים מתוך אנ"ש או כאלו שיש להם נסיון עם קהילת אנ"ש, ומכירים את מרקם החיים.

ד. בשלב הבא לדאוג למחירים סבירים וסבסוד טיפולים: חלק גדול מהמקרים הזקוקים לטיפול לא מטופלים בגלל בעיה תקציבית דבר שיוצר נזק חמור מאוד המיזם יקח ע"ע ליצור מחיר סביר אצל המטפלים, ולהקים קרן שתסבסד טיפולים למשפחות ויחידים.

מהיום תוכלו להכנס לאתר ולהתייעץ ולקבל הכוונה מקצועית
www.lametapel.com
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.