מערכת COL | יום ט"ז חשוון ה׳תשע״ו 29.10.2015

רישום שיא לקעמפ של 'כינוס השלוחים' ● הזדרזו להירשם

בשבוע הבא, יתקבצו בחצרות-קדשנו שלוחי הרבי מכל רחבי תבל שיגיעו ל'כינוס השלוחים העולמי' השנתי. השנה, בקשר עם 'שנת הקהל' כמות השלוחים המגיעים לצד ילדיהם גדלה, והרישום לקעמפ המיוחד המתקיים בימי הכינוס לילדי השלוחים, שבר גם את השיאים של השנים שעברו  קעמפ 'כינוס השלוחים'
רישום שיא לקעמפ של 'כינוס השלוחים' ● הזדרזו להירשם
בשבוע הבא, יתקבצו בחצרות-קדשנו שלוחי הרבי מכל רחבי תבל שיגיעו ל'כינוס השלוחים העולמי' השנתי. השנה, בקשר עם 'שנת הקהל' כמות השלוחים המגיעים לצד ילדיהם גדלה, והרישום לקעמפ המיוחד המתקיים בימי הכינוס לילדי השלוחים, שבר גם את השיאים של השנים שעברו.

במהלך ימי הקעמפ חווים השלוחים הצעירים ימי הנאה ואיכות חסידיים לצד חבריהם לשליחות מכל רחבי תבל, בשורת תוכניות מיוחדות, תפילות ולימודים בצוותא, התוועדויות וטיולים מהנים, כשרגעי השיא הינם בשעת כניסתם של כל הילדים יחדיו אל המשלח לאהל הק'. הקעמפ הינו בהדרכתם של בחירי התמימים מהישיבה ב770, ועל ניהולו מופקדים ר' משה פינסון ור' שמואל גרינברג מ'משרד השלוחים'.

הקעמפ, המתקיים על ידי 'משרד השלוחים' בשיתוף עם ה'מרכז לענייני חינוך', מחולק למחלקות שונות – באנגלית, עברית וצרפתית, כאשר גם הקעמפ לדוברי העברית זוכה השנה לצמיחה משמעותית.

"הקעמפ מהווה הזדמנות ייחודית לבני השלוחים לאגור את כוחות וחיות לחיי השליחות הלא-פשוטים, בדיוק כאבותיהם", אומר הרב גדליה שם-טוב, מנהל 'משרד השלוחים'.

בדומה לאבותיהם, יסתיים הכינוס של השלוחים הצעירים במעמד 'בנקט' עוצמתי שילבה את האש ואת הכוחות המיוחדים שיישאבו במהלך הקעמפ, ויהווה חותם מוצלח ובלתי נשכח לימי הקעמפ העשירים
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.