מערכת COL | יום כ"ה טבת ה׳תשס״ה 06.01.2005

שלושה מפגינים חב"דיים נעצרו מול ביתו של ליצמן

המשטרה עצרה הערב (רביעי) שלושה מפגינים שהפגינו מול ביתו של ח"כ יעקב ליצמן יו"ר סיעת יהדות התורה. העצורים נמנים על חסידי חב"ד שבאו למחות על כך שיהדות התורה מאפשרת לבצע את תוכנית ההינתקות. זה היום השני שנערכים הפגנות מול ביתו של ליצמן. עוד בנושא: בכתבה הבאה    מערוץ 1
שלושה מפגינים חב
חסידי חב"ד מול ביתו של ח"כ יעקב ליצמן
הוסף תגובה
7 תגובות
1.
שמות
כ"ה טבת ה׳תשס״ה
נא להביא את שמות העצורים.
2.
אינני מבין
כ"ה טבת ה׳תשס״ה
מה אשם ליצמן - הוא עושה מה שהרבי שלו, האדמו"ר מגור, אומר לו לעשות. שיפגינו מול ביתו של האדמו"ר מגור... אם הי' להם שכל, והיו באמת מעוניינים להציל את אה"ק (ולא רק לעשות רעש והפגנות ולהזיק להצלחת המאבק, כידוע דעת הרבי על ההפגנות לטובת יהודי רוסי', ואכ"מ), היו פועלים בדרך נורמלית שיש לה סיכוי להצליח ולהציל אכן את אה"ק, והיא: לארגן משלחת מכובדת ולהשתדל אצל גדולי התורה שעל פסקיהם נשענים חברי "יהדות התורה", להציג בפניהם את דעתו של הגדול שבגדולי התורה - כ"ק אדמו"ר זצוקללה"ה נבג"מ זי"ע..
3.
תגובה ל-2
כ"ה טבת ה׳תשס״ה
כידוע לך, כנראה, שהיו השתדלויות. לצערנו כולנו יודעים מי הוא השולט בגזרה. אמנם אתה חבר אישי של ליצמן, (וד"ל) ואתה יודע מי מכתיב שם את הקו. ומי זה האדמו"ר האמיתי.
4.
זלמן נוטיק!
כ"ה טבת ה׳תשס״ה
אשריך שנתפסת על דברי תורה!
5.
תגובה ל - 2
כ"ה טבת ה׳תשס״ה
ידידי, את מה שאתה מציע עשו גם עשו. לידיעתך אחד מאלה שבקרו בביתו זרק מעל פניו משלחת רבני חב"ד בבושת פנים.
6.
בושה וחרפה!!!
כ"ה טבת ה׳תשס״ה
חגי הוברמן אחד המשפטים הצבועים שנשמעו אתמול, יוחס כמדומני לח"כ הרב רביץ (אם זה לא הוא, אני מתנצל. אבל המשפט הבא יוחס ברדיו לאחד מראשי יהדות התורה) כי "ההתנתקות פחות חשובה לנו מעולם התורה". ובשם המשפט הזה, תהיה יהדות-התורה סייענית ראשית למחיקה מעל פני האדמה של עולם שלם של מוסדות תורה. כשלושים בתי-כנסת פועלים בגוש-קטיף, בכל היישובים. עוד כעשרים ישיבות וכוללים מכל הזרמים וכל הסוגים פועלים ביישובים השונים. כל עולם התורה הזה עלול להימחות מעל פני האדמה, בגלל תאוות הרבנים החרדים למזומנים. יהדות התורה תהיה יהדות השמדת התורה. כעת הכל ברור: כל יבבה של החרדים על איזשהו צלב קרס שצוייר על קיר ישיבה בבני-ברק, היתה תמיד צבועה ומתחסדת. ציירו לכם צלב קרס? קחו צבע ותצבעו את הקיר ותפסיקו לבכות. הפשע שתהיו שותפים לו, של השמדת עשרות מוסדות תורה, הרבה יותר גדול. כל קריאת שבר על איזושהי עצם שנמצאה באתר ארכיאלוגי, כאילו הורסים בית-קברות יהודי, היא מאתמול יללה פוליטית. אתם, רבני יהדות התורה והפוליטיקאים, נותנים יד לחילול 48 קברים בגוש-קטיף, אלא אם תגלו לנו מי נתן לכם את ההיתר ההילכתי לעקור גופות יהודים מקברם. יש הקונה עולמו בשעה אחת, אמרו חז"ל, ויש המאבד עולמו ברבע שעה. רבני ומנהיגי יהדות התורה עלולים למצוא עצמם שייכים לסיפא של אימרה זו. (מתוך אתר "הצופה")
7.
עדיפות !!!
כ"ו טבת ה׳תשס״ה
האם תורה עדיפה על ארץ ישראל ?? כל הלימוד תורה של כל הרבנים הנ"ל לא שווה כלום אם זה מוכתם בדם יהודי !!!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.