מערכת COL | יום כ"ד אב ה׳תשע״ה 09.08.2015

מחר! אמנות ההשפעה והשכנוע – הנאום שישנה את העולם (פ)

מעל 120 בוגרי הקורס לא טועים! הרבי כתב: "נכון הדבר לפתח כשרון הדרוש והנאום. והשי"ת יצליחו גם בזה" ● כיצד אנו – שלוחים, מורים, משפיעים, מרצים, נוכל ליישם הוראת קודש זו למעשה? האם גם אני יכול לרתק את השומעים, ולהביא לשינוי? מהן הדרכים הנכונות ביותר לשאת נאום טוב שיוביל גם לתוצאות מעשיות? ● מה ההבדל בין נאום טוב לנאום מצויין? איך נדבר על רוחניות ויקשיבו לנו? ● מחר ייפתח ע"י 'מכון אלף' 'מרתון רטוריקה 3' אינטנסיבי בן שלושה ימים ויימסר ע"י ד"ר צוריאל ראשי לפרטים מלאים
מחר! אמנות ההשפעה והשכנוע – הנאום שישנה את העולם (פ)
כמה פעמים מצאתם את עצמכם נרדמים בהרצאה? כמה פעמים ויתרתם על שיעור כי המרצה לא יודע לדבר טוב? כמה פעמים נכנסתם והקשבתם, אבל לא הבנתם מה המרצה רצה ומה הייתה הנקודה? ומה קורה אם אתה הוא המרצה, אתה שליח, רב קהילה, ר"מ בישיבה, מורה בבית ספר, מוסר שיעור שבועי למקורבים, איך אתה משלב תכנים ערכיים עם צורת הגשה מלהיבה ומסקרנת, שתגרה אינטלקטואלית את השומעים?

בדיוק לשם כך הקים 'מכון אלף לקידום ערכי היהדות', את הקורס היוקרתי והמקצועי "תורת הרטוריקה והנאום" בו לומדים רבנים, דיינים, שלוחים, מורים, משפיעים, אנשי חינוך, יועצים ואנשי הגות.
יחד עם המומחה לרטוריקה ד"ר צוריאל ראשי, המכהן מזה כשבע שנים כראש החוג לתקשורת במכללה האקדמאית 'הרצוג לחינוך', וכיום הוא ראש החוג לתקשורת בביה"ס לתקשורת 'באוני' בר-אילן'. בין היתר הוא עוסק בחקר רטוריקה והוראתה בקורסים פיקודיים ובמשרדי ממשלה שונים.
תפקידו של הקורס הוא להעניק ארגז כלים לכל מי שעומד מול קהל כך שהקהל יקשיב ויפנים את המסרים ובמידת הצורך ינוע לפעולה.

לאור ההצלחה הרבה של הקורסים "תורת הרטוריקה והנאום 1", מרתון רטוריקה 1 ו-2, 'מכון אלף' פותח מחר 'מרתון רטוריקה 3' בן שלושה ימים. המרתון יתקיים במכללת 'בית רבקה' בכפר חב"ד ב' בשיתוף 'אשכילה'.

בין הנושאים שיילמדו:
בטחון עצמי וארגון הנאום; מיקוד המסר והפיכתו למשכנע; שימוש מושכל בסיפורים ובהומור; בניית מצגות ושימוש בהן; פיתוח טיעונים; התמודדות בעת ניהול דיון/עימות; זיהוי דמגוגיה בדברי אחרים; נוסחאות לבניית נאומים; שפת הגוף; שימוש בהתנגדות ועימות ככלי מקדם מטרה; דינאמיקה בין המרצה לקהל; שימוש במטאפורות בהנחיה ובהדגמה; תכונות להנחיה אפקטיבית בעלת משמעות; תרגילים ופעילויות; צילום פרזנטציה של כל משתתף תוך יישום הכלים הנרכשים ועוד.

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר שלנו: www.alephil.org


הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.