מערכת COL
|
יום כ"א אב ה׳תשע״ה
06.08.2015
נפטר השליח הרב גרשון גיטר ע"ה
בצער רב התקבלה הידיעה על פטירתו של השליח הרב גרשון גיטר ע"ה, ממיניסוטה, והוא בן 61 ● זכה לקבל את ברכתו הק' של הרבי לפתוח מרכז עבור יהודים דוברי רוסית במיניסוטה. הרב גיטר ערך מאות בריתות, חגיגות בר מצווה וחתונות, והחזיר יהודים רבים לשורשיהם הרב גרשון גיטר ע"ה
![נפטר השליח הרב גרשון גיטר ע נפטר השליח הרב גרשון גיטר ע](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/08/5c2fa36ba159e_1546625899_news_main_gallery.jpg)
בצער רב התקבלה הידיעה על פטירתו של השליח הרב גרשון גיטר ע"ה, ממיניסוטה, והוא בן 61.
הרב גרשון ע"ה היה בסירוב-יציאה בלנינגרד וזכה לצאת משם חי למרות האיומים שיירקב בגולאג. ששה חודשים מאוחר יותר הוא הגיע לארה"ב וזכה לקבל את ברכתו הק' של הרבי לפתוח מרכז עבור יהודים דוברי רוסית במיניסוטה. הרב גיטר ערך מאות בריתות, חגיגות בר מצווה וחתונות, והחזיר יהודים רבים לשורשיהם.
הוא הותיר אחריו את משפחתו - ייבדלו לחיים טובים - רעייתו לאה, וילדיו: ר' ראובן, גב' מרים אסייג, שרה, רחל ומנחם-מענדל.
הלווייתו נערכה ביום חמישי בניו יורק.
ברוך דיין האמת.
הרב גרשון ע"ה היה בסירוב-יציאה בלנינגרד וזכה לצאת משם חי למרות האיומים שיירקב בגולאג. ששה חודשים מאוחר יותר הוא הגיע לארה"ב וזכה לקבל את ברכתו הק' של הרבי לפתוח מרכז עבור יהודים דוברי רוסית במיניסוטה. הרב גיטר ערך מאות בריתות, חגיגות בר מצווה וחתונות, והחזיר יהודים רבים לשורשיהם.
הוא הותיר אחריו את משפחתו - ייבדלו לחיים טובים - רעייתו לאה, וילדיו: ר' ראובן, גב' מרים אסייג, שרה, רחל ומנחם-מענדל.
הלווייתו נערכה ביום חמישי בניו יורק.
ברוך דיין האמת.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות