מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשע״ה
02.08.2015
גלריית ענק מספרת: מה קורה במיני קעמפ בביתר-עילית?
יום מלא וגדוש התקיים ביום חמישי במיני קעמפ צבא הגאולה - ביתר עילית, אשר כלל קארטינג לשכבה הבוגרת ויום כיף בפארק השעשועים קיפצובה לילדי הקייטנה ● מאוחר יותר נערך 'אש לילה' בפארק העירוני, ולצלילי הניגונים ומראות הקודש נתאספו רבים מתושבי העיר למחזה המרהיב אשר עורר קידוש שם ליובאוויטש אדיר צבא הגאולה
![גלריית ענק מספרת: מה קורה במיני קעמפ בביתר-עילית? גלריית ענק מספרת: מה קורה במיני קעמפ בביתר-עילית?](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/08/5c2f9fd651267_1546624982_news_main_gallery.jpg)
מיני קעמפ צבא הגאולה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות