מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ה
28.07.2015
אמש: רעייתו של ראש-הממשלה ביקרה בכפר-חב"ד
הגב' שרה נתניהו, רעייתו של ראש-הממשלה בנימין נתניהו, הגיעה אמש (שלישי) לכפר-חב"ד להשתתף בחתונת משפחות בלוי-לוריא. הגב' נתניהו, שהגיעה לאירוע כשהיא מלווה על-ידי מאבטחים, מסייעת - במסגרת תפקידה כיועצת - לבנות במוסד החב"די 'בית חנה' בירושלים, בניהול משפחת בלוי.
![אמש: רעייתו של ראש-הממשלה ביקרה בכפר-חב אמש: רעייתו של ראש-הממשלה ביקרה בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f9d0be5ff6_1546624267_news_main_gallery.jpg)
ראש-הממשלה בנימין נתניהו (צילום ארכיון: חיים טויטו)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות