מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ה
28.07.2015
השר אופיר אקוניס ערך ביקור מיוחד בכפר-חב"ד
חודש וחצי לאחר שארגן את האירוע המכובד והמרשים לכבודו של הרבי נשיא דורנו ולחסידות חב"ד בבניין הכנסת, השר אופיר אקוניס מהליכוד קיים היום (שלישי) ביקור מיוחד בכפר-חב"ד, כאורח 'אגודת-חסידי-חב"ד' בארץ-הקודש, בראשות הרב יוסף-יצחק אהרונוב. אקוניס ביקר תחילה בהעתק חדרו של הרבי בבית 770, שם הניח לו תפילין דובר חב"ד הרב מנחם ברוד ובהמשך ישב לדיון עם עסקני חב"ד.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות