מערכת COL
|
יום כ' תמוז ה׳תשע״ה
07.07.2015
מחאת ילדי כפר-חב"ד נגד תוכנית הגירוש ● צפו בתיעוד
בשבועות שקדמו לתוכנית הגירוש מגוש קטיף, קיימו חסידי חב"ד מחאות ועצרות, על פי הקו שהתווה בי"ד רבני חב"ד ● חודש לפני התוכנית, קיימו ילדי כפר-חב"ד הפגנה בכביש מספר 1, בפיקוח ההורים והמשטרה, כשאליהם הצטרפו חלק מהתושבים ● הילדים נשאו שלטים: "יהודי לא מגרש יהודי", "ההתנתקות תביא טרור!", "שרון קורע את העם", "הממשלה מובילה לאסון", "יש לנו אהבה והיא תנצח" ● כך זה נראה מחאת הילדים נגד ההתנתקות
![מחאת ילדי כפר-חב מחאת ילדי כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f9589bc103_1546622345_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: בנצי קטן, ארכיון COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות