מערכת COL | יום ו' תמוז ה׳תשע״ה 23.06.2015

מוזיקה של מאסטרו וסיפור אישי ● וידאו

סיפורו האישי ומלא הרגש של המאסטרו ישראל אדלסון ביצירת מופת של מולטימדיה וביצועי פסנתר, הוצג בפילדלפיה בערב לקהילה שאורגן ע"י 'מרכז ליובאוויטש' בפילדלפיה  תמונות, וידאו
מוזיקה של מאסטרו וסיפור אישי ● וידאו

מאת כתב COL

'מאסטרו' (תואר כבוד הניתן למומחה במוזיקה) ישראל אדלסון ניסה לממש את חלומו כעוזר למאסטרו ליאונרד ברנשטיין, אחד המנצחים הנודעים ביותר בעולם, כאשר מפגש אקראי עם יהודי חסידי הביא אותו לחפש משהו מעבר למוסיקה, ולשנות את החיים שלו לתמיד .

סיפורו של אדלסון מלווה בנדודים וגילוי, מסע ומטרה, והרבה קסם. סיפורו ממחיש את אחד הנושאים הבולטים של עידן זה: כיצד נשמה יהודית יכולה 'להדליק' נשמה אחרת, גם כאשר אנו פחות מצפים לזה. ואכן, שוב ושוב הרבי דיבר על איך חסיד הוא פנסאי, איך עורכים מסע לקצה המרוחק של כדור הארץ כדי לגלות ולהדליק את הנר בתוך יהודי בודד, כי כל נשמה, בכל עת ובכל מקום, ניתן להצית את האור.

לספר מחדש את סיפורו של אדלסון, ואת סיפורו של העידן שהוא ייצג, מרכז מליובאוויטש של פילדלפיה ו וyuvla תקשורת שהפיקה את המופע, הציגו את "נשמות נודדות, נרות נודדים: סיפור אמיתי," הפקה מקורית ומולטימדיה וביצועי פסנתר על ידי מאסטרו ישראל אדלסון.

באמצעות שילוב יחד של סרט ומוסיקה, וסיפורו של אדלסון, מסופר כיצד הושפעה תשוקתו למוסיקה, והתעוררותו לחיים של משמעות. בשירים שלו אתה שומע את סיפורו, בסיפורו אתה שומע את שיריו.

המופע הוצג לראשונה באירוע השנתי של הקהילה היהודית בפילדלפיה, בהנחיית 'מרכז מליובאוויטש' שמנהל מעל 30 מוסדות חב"ד.

הערב נערך ע"י השליח הראשי לפילדלפיה הרב אברהם שמטוב, השליח הרב יהודה שם-טוב, הונחה על ידי הרב יוחנן גולדמן, והרב שעיה דייטש, שהציג את היצירה.

"נשמות נודדות, נרות נודדים: סיפור אמיתי," ייצור של yuvla | תקשורת והפקות ZalmanG, נכתב ובויים על ידי בנצי אבצן בשיתוף עם זלמן גלסנר (מנהל צילום) והמאסטרו ישראל אדלסון (מנהל מוסיקלי).


צפו בוידאו:
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.