מערכת COL
|
יום ד' תמוז ה׳תשע״ה
21.06.2015
האדמו"ר מבעלז הפליג בדברי שבח על הרבי וגודל פעולותיו
ה"נייעס החסידי" מדווח כי האדמו"ר מבעלז הפליג בדברי שבח על הרבי וגודל פעולותיו בכל העולם כולו במהלך סעודת שבת שהתקיימה ב"טלז סטון" לדיווח המלא
![האדמו האדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/06/5c2f903c093b7_1546620988_news_main_gallery.jpg)
האדמו"ר מבעלז בעת ביקורו אצל הרבי, ד' אדר ב' התשמ"א (מתוך הוידאו)
כך דיווח ה"נייעס החסידי":
"האדמו"ר מבעלז שליט"א מפליג בדברים על הרבי מלובביץ בשבת ביום ההילולא
"בשבת קודש - ג' תמוז כידוע חל יומא דהילולא של הרבי מחב"ד במרכז החסידות בארה"ב שהו במשך השבת אלפי אורחים מכל רחבי העולם וכן במתחם המיוחד בסמיכות לאוהל הק', שעות רבות עומדים האלפים בתור כדי לזכות ולעבור ליד הקבר ולשפוך שיח ותחינה, וזה מידי שנה בשנה ובודאי כשחל ההילולא ביום שבת קודש.
"האדמו"ר מבעלז שליט"א דיבר בשבת על הרבי כאשר הפליג בדברי שבח על גודל מפעלותיו בכל העולם כולו וגודל עשייתו למען כל עדת ישראל מבלי שום הבדל בין יהודי ליהודי.
"הדברים נאמרו באחת הסעודות בביתו נאוה קודש ואשר התקיימה במעון המנוחה בטלז סטון שם לא מורשים החסידים להופיע, ואך ורק מנין מצומצם של המקורבים נמצאים אתו."
"האדמו"ר מבעלז שליט"א מפליג בדברים על הרבי מלובביץ בשבת ביום ההילולא
"בשבת קודש - ג' תמוז כידוע חל יומא דהילולא של הרבי מחב"ד במרכז החסידות בארה"ב שהו במשך השבת אלפי אורחים מכל רחבי העולם וכן במתחם המיוחד בסמיכות לאוהל הק', שעות רבות עומדים האלפים בתור כדי לזכות ולעבור ליד הקבר ולשפוך שיח ותחינה, וזה מידי שנה בשנה ובודאי כשחל ההילולא ביום שבת קודש.
"האדמו"ר מבעלז שליט"א דיבר בשבת על הרבי כאשר הפליג בדברי שבח על גודל מפעלותיו בכל העולם כולו וגודל עשייתו למען כל עדת ישראל מבלי שום הבדל בין יהודי ליהודי.
"הדברים נאמרו באחת הסעודות בביתו נאוה קודש ואשר התקיימה במעון המנוחה בטלז סטון שם לא מורשים החסידים להופיע, ואך ורק מנין מצומצם של המקורבים נמצאים אתו."
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות