מערכת COL
|
יום ל' סיון ה׳תשע״ה
17.06.2015
היו ימים
בעקבות הקמת המצבה של המזכיר הרב בנימין קליין ע"ה, הגיע לידינו תמונה נדירה בה נראה המזכיר הרב קליין לצד הרבי, לא הרחק מהמקום בו נטמן ליד האוהל הק'. התמונה צולמה ביום ה'שבעה' אחר פטירתו של הרה"ח הרב שמריהו גורארי' ע"ה גיסו של הרבי. הרבי נראה עובר בין מצבותיהם של הרה"ח ר' שלמה אהרן קזרנובסקי ע"ה והרה"ח ר' דובער חאסקינד ע"ה.
![היו ימים היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/06/5c2f8ebe7e3bd_1546620606_news_main_gallery.jpg)
(תודה לידיד המערכת שהעביר לידינו את התמונה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות