מערכת COL
|
יום כ"ט סיון ה׳תשע״ה
16.06.2015
השר אקוניס: "האהבה של חב"ד מרעיפה אהבה על כולם". צפו
השר אופיר אקוניס, המארח של יום ההצדעה לרבי ולחב"ד בכנסת, סיפר בפתח דבריו כי בעת ששלוחי חב"ד הגיעו לשכונתו בתל-אביב, נווה אביבים, היו תושבים שהתנגדו. "כיום, גם בשכונתי וגם בשכונתו של חבר-הכנסת לפיד, יש פעילות של חב"ד בל"ג בעומר, בחנוכה, בפורים, בשמחת תורה. האהבה שלכם מרעיפה אהבה על כולם", אמר אקוניס. צפו אופיר אקוניס ביום ההצדעה לחב"ד
![השר אקוניס: השר אקוניס:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/06/5c2f8e435fe6b_1546620483_news_main_gallery.jpg)
ח"כ אופיר אקוניס ביום ההצדעה לחב"ד
נאומו של ח"כ אקוניס
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות