מערכת COL
|
יום ט"ו אייר ה׳תשע״ה
04.05.2015
מקווה בשיטת חב"ד יוקם בעיר החדשה חריש
במסגרת הקמת העיר החדשה חריש נבנים במקום כעת מספר מקוואות. ל-COL נודע שבעקבות פנייתו של יועץ המשכנתא ר' איתן אחיטוב לרב הרגעין התורני בחריש, הרב יצחק אלגביש הסכימה המועצה שאחד המקוואות ייבנה בשיטת חב"ד - בור על גבי בור. קהילת חב"ד המתגבשת במקום, עסוקה בימים אלו בעריכת רישום פנימי בכדי לברר את הצורך במוסדות השונים ולנסות לפעול להקמתם.
![מקווה בשיטת חב מקווה בשיטת חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/05/5c2f7ce76c899_1546616039_news_main_gallery.jpg)
(צילום אילוסטרציה: שניאור שיף, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות