מערכת COL | יום כ"ו ניסן ה׳תשע״ה 15.04.2015

הסתיים בהצלחה 'מרתון רטוריקה' ביוזמת 'מכון אלף'

הדור הבא של המרצים החב"דים: אמש (שלישי) הסתיים בהצלחה רבה קורס המרצים היוקרתי 'תורת הרטוריקה והנאום' לגברים, הקורס המקיף והמקצועי ברמה אקדמית אשר היה במתכונת מרתון של שלושה ימים אינטנסיביים  מרתון רטוריקה
הסתיים בהצלחה 'מרתון רטוריקה' ביוזמת 'מכון אלף'

הדוראמש (

אמש (שלישי) הסתיים בהצלחה רבה קורס המרצים היוקרתי 'תורת הרטוריקה והנאום' לגברים, הקורס המקיף והמקצועי ברמה אקדמית אשר היה במתכונת מרתון של שלושה ימים אינטנסיביים, אשר נועד לשנות את פני מפת המרצים החב"דית.

בקורס השתתפו מעל 30 אברכים מוכשרים מאנ"ש מכל רחבי הארץ, ביניהם: רבנים, דיינים, שלוחים, משפיעים, אנשי חינוך, יועצים ואנשי הגות. הקורס הועבר על-ידי המומחה לרטוריקה ד"ר צוריאל ראשי ראש החוג לתקשורת בביה"ס לתקשורת באוני' בר-אילן, וביוזמת 'מכון אלף לקידום ערכי היהדות' בראשותו של הרב לוי קנלסקי ובסיוע 'אשכילה' של תיכון בית רבקה.
 

 
     

משתתפי הקורס נבחרו בקפידה מתוך מאות שהגישו מועמדות, בזכות המעלות הייחודיות שמאפיינות אותם וכישוריהם המיוחדים.

המשתתפים מסרו הרצאות כבר במהלך הקורס

בוגרי הקורס הביעו את התפעלותם ואת תודתם העמוקה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקם בהשתתפותם בקורס האקדמי.
בוגרי הקורס ישמו את הנלמד כבר במהלך הקורס ומסרו הרצאות הן בפני חברי הקורס והן בפני קהלים שונים ברחבי הארץ, תוך ליווי והדרכה צמודים מהמרצה. כפי שהעידו רבים מהמשתתפים, הדבר תרם להם רבות, כרבנים ושלוחים בקהילות, וכמרצים אורחים.הודות לכלים שקיבלו בקורס הם ריתקו וסחפו אחריהם המונים לתורה, יהדות וחסידות, והדבר גרם לקידוש שם שמיים גדול בקרב עם ישראל אשר נכח שמקצועיות ויהדות אינם דברים סותרים אלא דבר אחד הוא. הקורס כבר גרם לשינוי גדול והשפעתו ניכרת בקרב קהלים רבים - וזוהי רק ההתחלה!'כדאי לדעת' 

בנוסף לכך, ביוזמת מכון 'אלף', בוגרי הקורס עתידים להשתלב במגוון מסגרות ובסדרה המצולמת והפופולארית 'כדאי לדעת' המופקת על ידי 'מכון אלף', הכוללת שיעורי וידאו קצרים על נושאים, ערכים ביהדות ומצוות התורה, הנשלחים לאלפי מנויים במגזין שבועי, המשודרים בערוץ הוידאו של 'מכון אלף' ובמספר אתרי אינטרנט מובילים ברחבי העולם, וכבר מיליוני הגולשים  יכולים לצפות בהדרכה קצרה ומקצועית, ממצה, מסבירה ומשכנעת על נושאים שונים ביהדות.

בנוסף, עתידים המשתתפים להעביר מאות ואלפי הרצאות מאלפות ומקצועיות בכל רחבי הארץ ולהביא את הפצת המעיינות לרמה חדשה של מקצועיות.

לאור ההצלחה – יפתח מחזור 'מרתוני' נוסף

לאור ההצלחה הרבה של הקורס, מכון 'אלף' פותח מחזור נוסף לגברים במתכונת 'מרתון' של 3 ימים אינטנסיביים, על מנת לענות על הביקוש הגדול שיש, ולהכשיר גם אותם למרצים מקצועיים מן השורה הראשונה.

לפרטים ולהרשמה:
K508993000@gmail.com

 

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.