מערכת COL | יום כ"ט אדר ה׳תשע״ה 20.03.2015

השבת: הכינוס המסורתי לילדי השלוחים בישראל

מאות מילדי השלוחים, מקרית שמונה שבצפון ועד הנגב בואכה אילת הרחוקה, משתתפים השבת בכינוס המסורתי לילדי השלוחים שמקיים מרכז צאגו"ח בארה"ק ●  הרב יוסף יצחק אהרונוב יו"ר צאגו"ח: "צריך להיות שם, לראות את הצוות המסור ואת ילדי השלוחים הנפלאים כדי להבין איזה דור מדהים של שלוחים צומח לנו כאן בארץ. הכינוס הזה הוא מהפעולות החשובות יותר שאנו מקיימים" שבת ילדי השלוחים
השבת: הכינוס המסורתי לילדי השלוחים בישראל
ארכיון
מאות מילדי השלוחים, מקרית שמונה שבצפון ועד הנגב בואכה אילת הרחוקה, משתתפים השבת בכינוס המסורתי לילדי השלוחים שמקיים מרכז צאגו"ח בארה"ק.

הרב יוסף יצחק אהרונוב יו"ר צאגו"ח: "צריך להיות שם, לראות את הצוות המסור ואת ילדי השלוחים הנפלאים כדי להבין איזה דור מדהים של שלוחים צומח לנו כאן בארץ. הכינוס הזה הוא מהפעולות החשובות יותר שאנו מקיימים!

בקמפוס צפירה המרווח והמפואר נערך צוות "גן ישראל - ילדי השלוחים" בהכנות אחרונות לקראת בואם של מאות ילדי השלוחים שלא מוותרים למרות הקושי העצום בהגעה ממרחקים, על הכינוס המסורתי.

את הכינוס מוביל צוות של טובי הת' ובעצמם בוגרי הפעילות לבני השלוחים. הת' לוי גליס המופקד על הכינוס ומלווה כבר כמה שנים בתפקידי ריכוז את הפעילויות השונות, רואה בכך שליחות של ממש, והכנה לקראת השליחות שעוד מצפה לו בעתיד. על ידו צוות ענק הדואג לכל הצרכים הגשמיים וכמובן לתוכנית החסידית-שליחותית המושקעת. הניהול האדמיניסטרטיווי של השבת מוטל על כתפיו של הת' מענדי ליפסקר.

הכינוס יפתח כאמור היום, שישי בשעות הצהריים, ויינעל בעז"ה במלווה מלכה מרומם ומשלהב במוצש"ק.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.