מערכת COL
|
יום כ"ה אדר ה׳תשע״ה
16.03.2015
תמונת היום ● כפר-חב"ד
השבוע ייפתח בע"ה יריד חוויות הפסח בכפר חב"ד. הפעילות מיועדת לתלמידי גני ילדים ובתי ספר יסודיים, ומקנה להם שלל חוויות הקשורות בחג: התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה, סיור במאפיית המצות הגדולה, תכנית אור-קולית, חוויית ליל הסדר עם השחקן מנחם שרון ועוד. היריד יפעל מכ"ז באדר עד ט' בניסן.
רחבת בית 770 בכפר-חב"ד, היום
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות