מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשע״ה
22.02.2015
"מבקשים את ברכת הרבי עבור תושבי בירת חסידי חב"ד". צפו
"לכבוד כבוד קדוש אדוננו מורנו ורבנו, הננו החתומים מטה, קבוצה של אברכים מכפר-חב"ד. הגענו הנה על מנת לשהות בד' אמותיו הקדושות של כ"ק אדוננו מורנו ורבנו למשך כמה ימים, לחזק את ההתקשרות שלנו לכ"ק" ● במהלך התפילה באוהל הק' של תושבי כפר-חב"ד, שנסעו אל הרבי במסע מאורגן, הקריא המשפיע החסידי הרב מיכאל טייב, פ"נ מיוחד שכתבו חברי הקבוצה, בו ביקשו את ברכת הרבי לתושבי כפר-חב"ד ● צפו בוידאו הפ"נ של תושבי כפר-חב"ד
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/02/5c2f6361d6401_1546609505_news_main_gallery.jpg)
(צילום וידאו: COL ניו-יורק)
תיעוד מיוחד מהאוהל
צפו בוידאו
צפו בוידאו
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות