מערכת COL
|
יום כ"ז שבט ה׳תשע״ה
16.02.2015
עוד לא פורים, אבל בבתי-חב"ד נערכים כבר ל...י"א ניסן
יש עוד 3 שבועות לפורים, אבל בבתי-חב"ד בעולם כבר נערכים לקראת אירועי י"א ניסן, יום הולדתו של הרבי נשיא דורנו. לידי COL הגיעה הזמנה ראשונה לאירוע שמתכנן בית-חב"ד ברמת השרון בראשות השליח הרב יהודה בוטמן, לקראת י"א ניסן. במסגרת האירוע המיוחד, תחת הכותרת 'ערב שכולו נשמה', יארח בית-חב"ד את הזמר אריאל זילבר בהופעה מלאה. באירוע צפויים להשתתף מאות מתושבי העיר. צפו בהזמנה
![עוד לא פורים, אבל בבתי-חב עוד לא פורים, אבל בבתי-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/02/5c2f613e9b5b4_1546608958_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות