מערכת COL | יום כ"ו שבט ה׳תשע״ה 15.02.2015

כ"ב שבט בעיר הולדתו של הרבי ניקולייב

לקראת כ"ב שבט, יארצייט הרבנית הצדקנית, נערכה בעיר ניקולייב, עיר הולדתו של הרבי נשיא דורנו, כינוס גדול ורב רושם למאות נשי ובנות ישראל שהשתתפו במבצע נש"ק רחב היקף ● פתח את האירוע שליח הרבי ורבה של העיר, הרב שלום גוטליב, שסיפר על הרבנית הצדקנית והלימוד מאורחות חייה לסיפור המלא
כ
לקראת כ"ב שבט, יארצייט הרבנית הצדקנית, נערכה בעיר ניקולייב, עיר הולדתו של הרבי נשיא דורנו, כינוס גדול ורב רושם למאות נשי ובנות ישראל שהשתתפו במבצע נש"ק רחב היקף.

המבצע הגדול החל בתאריך ו' תשרי יארצייט הרבנית הצדקנית חנה ע"ה, והגיע לסיומו לשלב הגמר, לקראת כ"ב שבט , יארצייט הרבנית הצדקנית חי'ה מושקא ע"ה.

בראש המבצע עמדה היוזמת השליחה הרבנית גב' דינה גוטליב, כאשר במשך חודשים ארוכים, מאות נשים ובנות ישראל לקחו חלק פעיל ואקטיבי בהדלקת נרות שבת וחג. המבצע כולו באופן שכל משתתפת, ללא יוצאת מהכלל זכתה לערכת מתנה יוקרתית.

פתח את האירוע שליח הרבי ורבה של העיר, הרב שלום גוטליב, שסיפר על הרבנית הצדקנית והלימוד מאורחות חייה.

בפני מאות המתכנסות, הופיעו קבוצת נשים יהודיות שסיפרו כיצד נרות השבת, הכניסו אור, שמחה ומרגוע לבתיהם, והחיים שלהם השתנו לטובה מאז שהחלו להדליק נרות שבת. על הבמה עלו גם משפחה של שלוש דורות, סבתא, בנותיה ונכדתה שסיפרו, כיצד מבצע נש"ק איחדה את המשפחה כולה, ובזכותה מדי יום שישי כל המשפחה מתכנסת יחד מסביב נרות השבת.

המתכנסות זכו להופעה חיה ומרשימה על נושא 'אור השבת', מאת בנות בית הספר "אור מנחם" וילדי גן הילדים "חי'ה מושקא", של רשת החינוך קרן "אור אבנר" בניקולייב.

קבוצת אימהות עלו להביע את הערכתם הגדולה ותודתם בשם כל המשתתפות לשליחה גב' דינה גוטליב, על היוזמה, הארגון והברכה שהכניסה לביתן בזכות מבצע נרות השבת.

לקראת סיום האירוע נערכה הגרלה גדולה על פרסים יקרי ערך, ביניהם, זוכות מאושרות זכו בכרטיסי טיסה לארץ הקודש.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.