מערכת COL | יום ג' שבט ה׳תשע״ה 23.01.2015

אבי מימרן: "מתנצל שתוכניתי הייתה במה לדברי בלע על הרבי"

אבי מימרן, מגיש המהדורה המרכזית ברדיו קול חי, שיגר בצהריים ל-COL, הודעת הבהרה מטעמו, בשל דברי בלע שהושמעו שלשום בתוכניתו נגד הרבי: "ראיתי לנכון, להתנצל על כך שתוכניתי הייתה במה לדברי בלע אלו שאינם ראויים להאמר על שום ת״ח בישראל, וכ״ש על אחד מגדולי הדורות כמו כ״ק הרבי מחב״ד זיע״א" להודעה במלואה
אבי מימרן:
אבי מימרן (צילום: אתר קול חי)
אבי מימרן, מגיש המהדורה המרכזית ברדיו קול חי, שיגר בצהריים הודעת הבהרה מטעמו, בשל דברי בלע שהושמעו שלשום בתוכניתו נגד הרבי.

"השבוע ארע דבר חמור בתוכנית שלי ברדיו קול חי", כותב מימרן, "במהלך ראיון ארוך עם חה״כ הרב משה גפני, העלתה לדיון סוגיית המחלוקת בין חב״ד לציבור הליטאי. גפני תיאר בהרחבה את מערכת הקשרים שלו בחסידות חב"ד, וברח מכל שאלה שניסתה לעמת אותו עם המחלוקת ההיסטורית בין הצדדים.

"הזכרתי לו את ההתקפה שמנהל נגדו הפלג הירושלמי על כך שבשנים האחרונות חלה התקרבות בין דגל התורה לחב"ד, הגיב גפני במשפטים ציניים כלפי חיים אפשטיין המשמש כסגן ר״ע י-ם. העלתי את אפשטיין להגיב.

"דיברנו על תקציב תיק התרבות שהוא מחזיק, על אישור התקציב בעירייה וגם על חבד. היה צפוי שהוכ יתקוף את גפני ויזכיר את המחלוקת ההיסטורית ואף ינסה להעצים אותה.

"בעוד ואפשטיין מדבר ומדבר, התנהל באוזניות דיון על מקבץ הפרסומות הממשמש ובא, ובאותו רגע פיספסתי משפט חמור ומזעזע שאמר אפשטיין ממנו השתמע פגיעה ישירה בכ"ק הרבי מחב"ד. ברור שאם הייתי מרוכז בדבריו הייתי לוחץ על המתג שהופך את קולו של במרואיין לצליל תפוס של בזק. אבל לא הייתי מרוכז, ובכך שגיתי.

"כעבור כמה דקות כשהפנו את תשומת ליבי לדברים, העלתי לשידור את ידידי הרב גלויברמן, וביחד קיימנו מחאה על כך שנאמרו הדברים הקשים.

"ראיתי לנכון, להתנצל על כך שתוכניתי הייתה במה לדברי בלע אלו שאינם ראויים להאמר על שום ת״ח בישראל, וכ"ש על אחד מגדולי הדורות כמו כ"ק הרבי מחב"ד זיע"א", מסיים מימרן.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.