מערכת COL | יום כ"ה טבת ה׳תשע״ה 16.01.2015

מעיין החסידות: מהפכה אצלך בבית! (פ)

לרגל כ”ד טבת יום ההילולא של המאור הגדול מייסד חסידות חב”ד ותורתה, האדמו”ר הזקן בעל התניא קדישא זי”ע, בשורה טובה לעולם החסידות, שוחריה ולומדיה. מהיום, אוצר תורת החסידות מוגש ומונגש לכל אחד ובכל מקום. ‘כי קרוב אליך הדבר מאוד’ לפרטים מלאים
מעיין החסידות: מהפכה אצלך בבית! (פ)
לרגל כ”ד טבת יום ההילולא של המאור הגדול מייסד חסידות חב”ד ותורתה, האדמו”ר הזקן בעל התניא קדישא זי”ע, בשורה טובה לעולם החסידות, שוחריה ולומדיה.

מהיום, אוצר תורת החסידות מוגש ומונגש לכל אחד ובכל מקום. ‘כי קרוב אליך הדבר מאוד’, הפסוק עליו נתייסד ספר התניא הקדוש מעולם לא היה כה מוחשי ומעשי בנוגע לכל אחד ואחד גם בדורנו אנו. דומה כי בעידן הטכנולוגי המתקדם, אין שימוש נאצל יותר מהפצת מעיינות תורת החסידות ברחבי העולם היהודי באיכות ובכמות שלא נחזו כמותם מאז נבע באר החכמה בתורת החסידות ע”י היכל תלמידי הבעש”ט בעל התניא

אל אתר ‘אוצר החסידות’ שהושק לאחרונה, הועלו מאות שיעורים בתורת בעל ההילולא בכלל, ובספר התניא קדישא בפרט. מבחר עצום של שיעורים מחכימים ומרתקים מאת מג”שים ומשפיעים מפורסמים, המבארים את דברי תורתו של האדמו”ר הזקן בשפה השווה לכל נפש, ומהלכים כנגד רוחו של כל אחד ואחד כפי עומק השכלתו והשגתו. רבבות הלומדים-מאזינים מעידים כי אינו דומה לימוד עצמי מפי ספרים כשמיעה מפי סופרים, הכל מודים כי לימוד בעיון ע”י מג”ש מובהק מסייע להבנה רחבה ועמוקה בהרבה.

תורה מפוארה בכלי מפואר

כשהוא מגשים את הוראתו הנבואית של כ”ק האדמו”ר מליובאוויטש זי”ע לנצל כל התפתחות טכנולוגית לקדושה, מציע אתר ‘אוצר החסידות’ לכל דורש ומבקש, ליהנות ולהתבשם מאור התורה המחייה בספרי תורת חסידות חב”ד.

האתר משוכלל ומותאם לכל סוגי מכשירי המדיה, ועיצובו המונגש מושך עין ולב להאזין ברוב קשב לשיעורי חסידות במגוון רחב של ספרי היסוד בחסידות, כמו גם אוצר בלום של שיעורים בנושאים מגוונים עפ”י פנימיות התורה. תוך כדי הפעילות הערה במאגר, מתווספים בכל שבוע מאות שיעורים חדשים ומחכימים, ומעשירים את אוצר הידע החסידותי המונח לפני כל הרוצה לבוא וליטול.

מקימי האתר לא חסכו בשכלולו והאדרתו עד שהתקבל המוצר המושלם והרצוי. מנוע החיפוש המתקדם מציג בפני הלומד מספר אופני חיפוש, לפי ספרים, מג”ש, נושאים, ופרשיות. עם בחירת השיעור מתוך הקטלוג המוצע או מתוך תוצאות החיפוש, מוצע לשוחר החסידות מגוון רחב של אפשרויות לימוד, הנגן המתקדם שהותאם במיוחד לאתר מציע האזנה אונליין לשיעורי החסידות, פתיחת עמוד הספר עליו נסוב השיעור, וניתנת גם אפשרות הורדת השיעורים למכשירכם האישי.

מדור “אוצר הספרים” מיוחד, מציע שפע מאמרים ורעיונות שפורסמו בקונטרסי וגליונות החסידות אשר יצאו לאור ע”י מכון ‘אוצר החסידות’.

הזכות והחובה בלימוד החסידות

האפשרויות הרבות המונחות לפני הלומד, מרחיבים את היכולת של כאו”א בלימוד ‘תורתו של משיח’-תורת החסידות, הלימוד והעסק בפנימיות התורה מעניק טוב טעם לנשמת האדם ומוסיף אור וחיות בשגרת היום בכלל ובעבודת ה’ בפרט.

כל אברך ובחור חסידי המעמיק במשמעות המושג ‘חסידות’, אינו מסתפק בסממני החיצוניות של החסידים, אלא דורש מעצמו תוספת העמקה וחקר בלימוד תורת החסידות ובחיים בעלי משמעות ורעיון פנימי כדרך חסידי קמאי בדורות הקודמים. רבים מספרים כי החיבור המחודש ללימוד החסידות העניק להם משמעות חדשה בתפילה, והשגה גבוהה יותר בקדושת השבת.

החיים המוטעמים בתבלין תורת החסידות הרי הם בגדר ‘עולם חדש’, והעידו הרבה אברכים שכל מציאותם נשתנתה לטובה, כאשר זכו לשמחת החיים האמיתית, ולהרחבת הדעת המביאה למנוחת הנפש.

הצטרף עכשיו אל אוחזי עץ החיים!

החיבור לאור החסידות יכוון אותך בדרך היאך לנטוע בילדיכם בימים טרופים אלו, שמחה בעשיית מצוה, והרגשה מרוממת בעצם היותנו יהודים.

לניצול הזמנים וההזדמנויות שלא מתאפשר בהם לפתוח בהאזנה רציפה לסדרת שיעורים, מומלץ להתנסות ולטעום מצוף התורה במגוון רחב של שיעורים מיוחדים המתמקדים בענין אחד בחסידות על פי סדר פרשיות השבוע.

הצטרף עכשיו והיכנס לאתר ‘אוצר החסידות’

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.