מערכת COL | יום כ"א כסלו ה׳תשע״ו 03.12.2015

צעירי חב"ד בירושלים יציפו באור את העיר

מי שעומד מקרוב וצופה במערכת הפעילויות של "מבצע חנוכה" בירושלים לא יכול שלא להתפעל מההיקף הגדול והמגוון של האירועים ● גולת הכותרת בפעילות החנוכה בירושלים היא ללא ספק ההדלקות המרכזיות שיערכו מדי ערב בלווי תזמורת בשירה ובריקודים וחלוקת סופגניות בגשר ממילא אל מול חומות העיר העתיקה ומגדל דוד, ובמרכז העיר בכיכר ציון ● הרב יוסף יצחק אהרונוב קורא לאנ"ש והתמימים להתגייס בהמוניהם מתוך רצון ונחישות למלא את שליחות הרבי בהפצת אור החנוכה בכל פינה ופינה  לסיפור המלא
צעירי חב
גולת הכותרת בפעילות החנוכה בירושלים היא ללא ספק ההדלקות המרכזיות שיערכו מדי ערב בלווי תזמורת בשירה ובריקודים וחלוקת סופגניות בגשר ממילא אל מול חומות העיר העתיקה ומגדל דוד, ובמרכז העיר בכיכר ציון, את טקסי ההדלקה ינחה מי שמארגן את האירועים בחנוכה זה עשרות בשנים יו"ר מרכז חינוכי חסידותי ויו"ר צעירי אגודת חב"ד בירושלים הרב נפתלי הכהן רוט.

טכסי ההדלקות יבוצעו באמצעות המנופים הגדולים של שירות הכבאות וחברת המאור בעיריית ירושלים ובהשתתפות קהל רב. רבנים אישי ציבור ונכבדים יתכבדו מדי ערב בהדלקת חנוכיות הענק.

קבוצות מתלמידי ישיבת 'תורת אמת' חב"ד בירושלים יבקרו מדי ערב עם חנוכיות וסופגניות, ביישובים, במרכזים מסחריים, ידליקו עמם נרות חנוכה ויביאו אליהם את שמחת החג. גם הילדים הצעירים ירתמו לסייע בידי המבוגרים. במקביל יצאו תלמידות בית חנה תיכון ונשות אנ"ש בעיר לבתי רפואה ובתי אבות.

ל-COL נמסר, כי כמאה חנוכיות הוצבו ברחבי ירושלים באמצעות סניפי בתי חב"ד והשלוחים בעיר אשר בסיועו ובפעילותו הנמרצת של חבר מועצת העיר ונציג חב"ד בעירית ירושלים הרב יעקב הלפרין חוברו החנוכיות לחשמל ותוחזקו במשך כל ימי החג ע"י מחלקת המאור של העיריה כאשר בחלקם מתקיים כל ערב טקס באמצעות בתי החב"ד המקומיים.

הרב יוסף יצחק אהרונוב העומד בראש מפעל השליחות בישראל קורא לאנ"ש והתמימים להתגייס בהמוניהם מתוך רצון ונחישות למלא את שליחות הרבי בהפצת אור החנוכה בכל פינה ופינה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.