מערכת COL | יום ט"ו כסלו ה׳תשע״ה 07.12.2014

'המודיע': שני כרכים של מאמרי הרבי מבוארים ומפורשים

לקראת "יריד החסידות" הענק שייערך בשבוע הבא בבניני האומה, מוציא הרב מנחם מענדל אשכנזי, שני כרכים של "ביאורים במאמרי רבינו", 31 מאמרי הרבי מבוארים ומפורשים, בהכוונתו ועל פי שיעורי ה"חוזר", הרב יואל כהן, ובחסותו של הנגיד החסידי, הרב יוסף יצחק הכהן גוטניק ● הסידרה הזו הינה המשך מהקונטרסים שמוציא הרב אשכנזי עם מאמר מיוחד לקראת חג או יומי דפגרא וכעת יוצאים המאמרים בעריכה מחודשת, עם מפתחות ומראי מקומות, כשהם מסודרים לפי סדר השנה לסיפור המלא
'המודיע': שני כרכים של מאמרי הרבי מבוארים ומפורשים
לקראת "יריד החסידות" הענק שייערך בשבוע הבא בבניני האומה, מוציא הרב מנחם מענדל אשכנזי, שני כרכים של "ביאורים במאמרי רבינו", 31 מאמרי הרבי מבוארים ומפורשים, בהכוונתו ועל פי שיעורי ה"חוזר", הרב יואל כהן, ובחסותו של הנגיד החסידי, הרב יוסף יצחק הכהן גוטניק.

הסידרה הזו הינה המשך מהקונטרסים שמוציא הרב אשכנזי עם מאמר מיוחד לקראת חג או יומי דפגרא וכעת יוצאים המאמרים בעריכה מחודשת, עם מפתחות ומראי מקומות, כשהם מסודרים לפי סדר השנה.

הסט החדש יימכר במחיר המוזל של מחירון "יריד החסידות" שייערך בסוף השבוע הבא בבניני האומה, על ידי ארגון "תורת חב"ד לבני הישיבות".

סידרת הספרים יוצאת בסיועם הנכבד שניתן בנפש חפצה, של קהילת חב"ד במוסקווה לזכות הרב בערל שיחי' לאזאר, ושל משפחת חיטריק לעילוי נשמת אביהם הרב צבי הירש ע"ה
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.