מערכת COL | יום כ"א חשוון ה׳תשע״ה 14.11.2014

כנס שמחה והתעלות-רוח בכינוס הארצי ה-55 של חסידי חב"ד

המוני חסידי חב"ד מכל רחבי הארץ השתתפו אמש (חמישי) בכינוס הארצי ה-55 של חסידי חב"ד, המאורגן על-ידי צעירי-אגודת-חב"ד בארה"ק, בראשות הרב יוסף-יצחק אהרונוב ● את שולחן הנשיאות פיארו רבנים, ראשי-ישיבות, שלוחים ומשפיעים ● במרכז הכינוס הארצי עמדה ההתעוררות הרבה של כלל אנ"ש חסידי חב"ד לקחת חלק בשליחות ולגרום נחת רוח לרבי, איש וביתו ● ההתוועדות שימשה גם מעמד קבלת פנים לאנ"ש והתמימים ששבו משהייתם בחודש השביעי ב'בית חיינו' לדיווח ולתמונות
כנס שמחה והתעלות-רוח בכינוס הארצי ה-55 של חסידי חב
צילום: י' בלינקו
קהל רב מכל רחבי הארץ מילא אמש (חמישי) כ' מר חשוון, את אולם בית הכנסת "בית מנחם" בכפר חב"ד, שבו נערך הכינוס הארצי השנתי ה-55 של חסידי חב"ד בארץ, המאורגן כמדי שנה על ידי צעירי-אגודת-חב"ד.

את הערב פתח המנחה הוותיק הרב נפתלי הכהן רוט בדברי ברכה. יו"ר צעירי-אגודת-חב"ד ואגודת חסידי חב"ד, הרב יוסף יצחק אהרונוב, פתח את האירוע בקריאת אחד ממכתבי הרבי, שנהג לשגר מדי שנה לבאי הכינוס הארצי.

במרכז הכינוס הארצי עמדה ההתעוררות הרבה של כלל אנ"ש חסידי חב"ד לקחת חלק בשליחות ולגרום נחת רוח לרבי, איש וביתו.

הרב מרדכי שמואל אשכנזי, מד"א דכפר חב"ד והרה"ח נפתלי גרינברג, ממשפיעי קבילת חב"ד בלוד, דיברו על לקיחת חלק בשליחות ומילוי רצונו הק' של הרבי.

כמסורת השנים האחרונות, תיארו ושיתפו שלוחים, מחיי השליחות במקומות שליחותם ועוררו את השומעים על דבר הכוח והתנופה שחב"ד מביאה להתחזקות עם ישראל והשפעת הרבי על כל חלקי העם.

הכנס נוצל כמידי שנה לקבלת פנים ופרישת שלום מחודש תשרי בבית חיינו, אותה נשא הרב אברהם שמואל בוקעיט מחשובי המשפיעים בכפר חב"ד.

הזמר החסידי ר' שמחה פרידמן ובעל הנגינה ר' אהרל'ה ליפסקר יחד עם מקהלה מחסידי חב"ד לווו את הערב בניגוני שמחה והתוועדות.

הקהל יצא מהכינוס בחצות הלילה בתחושה מרוממת, ובמרץ מחודש לפעול בכל ענייני הרבי, הן בעבודה האישית והן בהפצת היהדות והחסידות חוצה, כראוי לשנת המאתיים להסתלקות אדמו"ר הזקן.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.