מערכת COL | יום ט"ז אב ה׳תשע״ד 12.08.2014

כבאי האש מזדהים עם הכבאי החב"דניק: "כולם לא מתגלחים"

אחרי פירסום הכתבה הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות" על מלחמתו של הכבאי החב"די נגד נציבות הכבאות הדורשת כי הכבאי יגלח את זקנו, החליט יו"ר ארגון הכבאים אבי אנקורי לשגר הוראה כוללת לכל הכבאים בארץ שלא להתגלח עד להודעה חדשה ●  בהודעה נאמר: "כל הארץ בלי יוצא מהכלל, בהוראת יו"ר הארגון אבי אנקורי אין להתגלח עד להודעה חדשה, וזאת בגלל צעד חד צדדי בנציבות לאסור זקן בכבאות. יש לבצע הוראה זו עד אחרון הכבאים" לסיפור המלא

'ידיעות': מלחמתו של הכבאי החב"די שמתעקש לגדל זקן
כבאי האש מזדהים עם הכבאי החב
אילוסטרציה
אחרי פירסום הכתבה הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות" על מלחמתו של הכבאי החב"די נגד נציבות הכבאות הדורשת כי הכבאי יגלח את זקנו, החליט יו"ר ארגון הכבאים אבי אנקורי לשגר הוראה כוללת לכל הכבאים בארץ שלא להתגלח עד להודעה חדשה.

בהודעה נאמר: "כל הארץ בלי יוצא מהכלל, בהוראת יו"ר הארגון אבי אנקורי אין להתגלח עד להודעה חדשה, וזאת בגלל צעד חד צדדי בנציבות לאסור זקן בכבאות. יש לבצע הוראה זו עד אחרון הכבאים".

בשיחה עם חרדים10 אומר יו"ר ארגון הכבאים אבי אנקורי, כי הדרישה הגיעה מהשטח: "כבאים רצו להביע סולדיריות עם חבריהם בעלי הזקנים, ולכן נתנו את ההוראה, שלא להתגלח עד שהנציבות תדון איתנו בנושא ונגיע להסכמות".

לדבריו, "הכבאים קיבלו את ההוראה בצורה טובה, גם כבאים חילונים וכאלה שרגילים לגלח, שמחו לתמוך בחבריהם למקצוע".

אנקורי תוקף את הנציבות: "הוקמה ועדה לדיון בעניין הזקנים, בשיתוף איתנו, אבל לפתע החליטו לבטל הכל, ולתת הוראה חד צדדית, אי אפשר לכפות דבר כזה על אנשים. שחר אילון צריך להבין שהוא כבר לא במשטרה ונותן פקודות, יש ועד וצריך לדבר איתנו".

עוד מספר אנקורי, כי ישנם מפקדים בשטח שכבר איימו על כבאים שלא יתגלחו שיועמדו למשפט. "הם לא יוכלים לעשות את זה, ואם צריך נגיע לבית הדין הארצי לעבודה", מצהיר אנקורי.

לטענתו, "ניתן לפתור את בעיית הזקן עם רכישת מסכה מיוחדת, שעולה מעט יותר כסף מהמסכה הרגילה".
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.