מערכת COL
|
יום י"א אב ה׳תשע״ד
07.08.2014
חיילי כיפת ברזל לתושבי כפר-חב"ד: "נתתם לנו כוח". צפו
בטקס צנוע שנערך במשרדי ועד כפר-חב"ד, ביקשו חיילי כיפת ברזל המוצבת בשטחי מועצת עמק לוד, להודות לתושבי כפר-חב"ד על הסיוע. החיילים העניקו תעודת הוקרה ליו"ר הועד ר' בנימין ליפשיץ, בה נכתב: "לישוב כפר חב"ד ותושביו, המון תודה על התמיכה והעזרה בימי מבצע צוק איתן, נתתם לנו את הרצון והכוח לתרום ולהגן על העורף. פלוגה א גדוד 203 (מיל), אוגוסט 2014". החיילים גם הודו לר' מוישלה גוטמן על הזמינות והעזרה כיפת ברזל
![חיילי כיפת ברזל לתושבי כפר-חב חיילי כיפת ברזל לתושבי כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2014/08/5c2eba131c072_1546566163_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: חיים-שאול נוישטט, מיוחד ל-COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות