מערכת COL | יום כ"ט תמוז ה׳תשע״ד 27.07.2014

מחר: אירועי חתימת "מבצע תורה" על מסכת שבת ● כל הפרטים

מחר יום שני ר"ח מנחם-אב יתקיימו אירועי הסיום של "מבצע תורה" של תלמידי ישיבות חב"ד בארץ הקודש ● המבחן הכללי על מסכת שבת יחל בשעה 4:00 אחר-הצהריים, ובשעה 8:00 בערב תתקיים חגיגת הסיום ● התכנית המלאה נחשפת: המרא דאתרא הרב משה יהודה לייב לנדא יברך את המשתתפים, ראש ישיבת תות"ל חולון הרב שלמה חיים פלדמן יישא את ה'הדרן' והמשא המרכזי יישמע מפי רבה של קרית אתא הרב חיים שלמה דיסקין ● במצגות מיוחדות יוקרנו דברי ראשי הישיבות לסיכום המבצע, וכן עדויות של נציגי התלמידים על השפעת המבצע בישיבתם  לסיפור המלא
מחר: אירועי חתימת

יום אירועים היסטורי בארץ הקודש: מחר (שני) בצהריים יתאספו מאות תלמידי ישיבות חב"ד בארץ הקודש לקיום מבחן כללי על מסכת שבת; בערב יחגגו את סיום המסכת במעמד מפואר בהשתתפות ראשי הישיבות ורבני חב"ד.

כפי שדיווחנו בשבועות האחרונים, אחרי שעמלו במשך שנה שלמה על לימוד ושינון מסכת שבת בעל פה, הנלמדת בשנה זו בישיבות חב"ד, ייבחנו מחר מאות תלמידי התמימים על דפי המסכת. המבחן נערך במסגרת היוזמה המהפכנית "מבצע תורה", שיצאה לדרך בשנה זו על-ידי 'ועד תלמידי התמימים העולמי' בשיתוף הנהלות ישיבות תות"ל.

המבחן יתקיים באולמי קונקורד בבני ברק והוא יחל בשעה 4:00 אחר-הצהריים. המבחנים ייערכו בשיטה אמריקאית, ויכללו את הדפי שנלמדו לעיונא ולגירסא בכל המסלולים.

בערב, בשעה 8:00, יתקיים באותו אולם מעמד מפואר שיחתום את המבצע לשנה זו. במהלך האירוע ייערך סיום על מסכת שבת על ידי נציג תלמידי הישיבות ובסיומו תתקיים חלוקת תעודות לתלמידים המצטיינים.

בחגיגה ההיסטורית ישתתפו תלמידי ישיבות תות"ל בארץ הקודש. את שולחן הכבוד יפארו ראשי ומשפיעי הישיבות, רבני חב"ד ושלוחי הרבי. מקומות מיוחדים ייועדו להורי התלמידים ואנ"ש חסידי חב"ד המוזמנים ליטול חלק במעמד לכבודה של תורה ולכבוד רבינו.

המרא דאתרא הגה"ח הרב משה יהודה לייב לנדא צפוי לכבד את האירוע בנוכחותו ויברך את התלמידים המסיימים, וראש ישיבת תות"ל חולון הרב שלמה חיים פלדמן יישא את ה'הדרן' על מסכת שבת.

רבה של קרית אתא ורב קהילת חב"ד בעיר הרב חיים שלמה דיסקין ישמיע את המשא המרכזי.

במצגות מיוחדות יוקרנו דברי ראשי הישיבות לסיכום המבצע, וכן עדויות של נציגי התלמידים על השפעת המבצע בישיבתם. את דבר 'ועד תלמידי התמימים העולמי' יביא מנהל הארגון באה"ק הרב מנחם מענדל קנלסקי העומד מאחורי יוזמת "מבצע תורה".

במנהלת המבצע, העמלה בשבועות האחרונים על תכנון והפקת האירועים, מסיימים כעת את ההכנות האחרונות, ובתוך כך מפרסמים קריאה להורי התלמידים המסיימים ולכלל אנ"ש חסידי חב"ד בארץ הקודש: "בואו וטלו חלק בחגיגה לגמרה של תורה שכל כולה נחת לרבינו".

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.