מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשע״ד
27.07.2014
בדימונה הפכו את הסדר: החיילים יצאו למבצע תפילין. צפו
בבית חב"ד דימונה הפכו את הסדר המקובל, בו נוסעים לזכות את החיילים במצוות תפילין, ובמקום זאת - החיילים הם אלו שיצאו לרחובות ל'מבצע תפילין'. למראה החייל החב"די - ליעד אוואט, ששב להתרעננות משדה הקרב ועומד בדוכן התפילין, הגיבו העוברים והשבים בהתלהבות רבה, ונענו בשמחה להקדיש מזמנם לקיום המצווה. צפו בתיעוד
![בדימונה הפכו את הסדר: החיילים יצאו למבצע תפילין. צפו בדימונה הפכו את הסדר: החיילים יצאו למבצע תפילין. צפו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2014/07/5c2eb534b8a22_1546564916_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות