מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשע״ד
27.07.2014
צוק איתן: התעוררות גדולה במושב גני יוחנן
מבצע מוצלח במיוחד לעידוד תושבי גני יוחנן: לוחות המודעות שולטו בפלקטים "בעז"ה ננצח". במקביל, ביום שישי הוקם דוכן חב"ד לחיזוק רוחני של עם ישראל. למעלה מ-40 יהודים הניחו תפילין, חולקו 200 ערכות נש"ק, כ-200 ספרי תהילים לזכות חיילי צה"ל ומאות פליירים. התושבים שהתרגשו לראות את הקמפיין המתוזמן היטב הודו בחום רב לבית חב"ד על הפעילות הנפלאה שמחזקת ומעודדת את רוח העם עוד תמונות
![צוק איתן: התעוררות גדולה במושב גני יוחנן צוק איתן: התעוררות גדולה במושב גני יוחנן](https://col.org.il/files/uploads/crop/2014/07/5c2eb52d7fc5d_1546564909_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות