מערכת COL
|
יום כ"ז תמוז ה׳תשע״ד
25.07.2014
בית-חב"ד באשדוד קרא לתושבים: הצטרפו לאמירת התהילים
בבית-חב"ד באשדוד פרסמו מכתב מיוחד לתושבי העיר, בו ביקשו להצטרף לתקנה של כ"ק אדמו"ר הריי"צ לומר את כל ספר התהילים בשבת מברכים קודם התפילה, בעקבות המצב הנוכחי בארץ-הקודש. כידוע, הרבי הריי"צ הבטיח כי זכות קיום תקנה זו תסייע לדורי דורות ומביאה שפע ברכה והצלחה בגשמית וברוחניות בית-חב"ד אשדוד
![בית-חב בית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2014/07/5c2eb4bba0acc_1546564795_news_main_gallery.jpg)
(צילום אילוסטרציה: מנדי הכטמן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות