מערכת COL
|
יום ט"ז תמוז ה׳תשע״ד
14.07.2014
טיל פטריוט יירט כלי טיס שחדר לישראל באיזור אשדוד
כלי-טיס בלתי מאויש אשר זוהה חודר הבוקר לשטח מדינת ישראל הופל על-ידי חיל-האוויר. כלי הטיס הופל על-ידי טיל קרקע-אוויר מסוג "פטריוט" בשטח פתוח באזור קו החוף של אשדוד. כוחות צה"ל סורקים כעת את האיזור. הערכות הם שמדובר בכלי טיס של ארגון הטרור חמאס.
![טיל פטריוט יירט כלי טיס שחדר לישראל באיזור אשדוד טיל פטריוט יירט כלי טיס שחדר לישראל באיזור אשדוד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2014/07/5c2eb047102cf_1546563655_news_main_gallery.jpg)
יירוט כטב"ם של חזבאללה, שנה שעברה. צילום ארכיון: דובר צה"ל
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות