מערכת COL
|
יום ג' תמוז ה׳תשע״ד
01.07.2014
לאחר תפילה באוהל - הרב הראשי הקדים את חזרתו ארצה
ביו הפוקדים הרבים את הציון הקדוש לרגל ג' תמוז, היה גם הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו. לרגל האירועים הקשים בארץ ישראל, הקדים הרב לאו את טיסתו, כדי להשתתף בהלוויות. "לא יכולתי לוותר ולו על תפילה באוהל הרבי" אמר לסיפור המלא
הרב הראשי הגר"ד לאו שהקדים טיסתו לארץ לשעה 7:00 כדי להשתתף בהלוויות - הגיע לפני שעה קלה לאוהל. "מפכ"ל המשטרה התקשר אליי לעדכן אותי בבשורה הקשה על מציאת הגופות. לא יכולתי לוותר ולו על תפילה קצרה באוהל הרבי", אמר הרב הראשי לאנשים שקיבלו את פניו.
הרב הראשי הדליק נר ואמר בדבקות כמה קטעים מתוך "מענה לשון". אל הרב הראשי התלוותה רעייתו הרבנית שנכנסה למתחם עזרת הנשים באוהל הק' ואף אמרה פרק תהילים על ציון הרבנית נ"ע.
הרב הראשי הדליק נר ואמר בדבקות כמה קטעים מתוך "מענה לשון". אל הרב הראשי התלוותה רעייתו הרבנית שנכנסה למתחם עזרת הנשים באוהל הק' ואף אמרה פרק תהילים על ציון הרבנית נ"ע.
הוסף תגובה
0 תגובות