מערכת COL | יום כ"ב אייר ה׳תשע״ד 22.05.2014

אלפי ילדי מטה בנימין צעדו ב- 15 תהלוכות

אלפי ילדים צעדו ב- 15 תהלוכות מושקעות בישובי מזרח בנימין. מנהל בית חב"ד רפאל סלומון סיפר כי לפני מספר שנים חרב החורבן הונפה על גבעת אסף ולפני ל"ג בעומר דובר על כך רבות בתקשורת. בל"ג בעומר התקיים במקום כינוס מרשים בהשתתפות ילדים רבים מבית אל ומעפרה, ולמרבית הפלא מיד לאחר ל"ג בעומר הפסיקו לדבר על הריסת המקום לסיפור המלא
אלפי ילדי מטה בנימין צעדו ב- 15 תהלוכות

אלפי ילדים צעדו ב- 15 תהלוכות מושקעות בישובי מזרח בנימין. התהלוכות התקיימו בישובים: עלי, שילה, שבות רחל, מעלה לבונה, עפרה, עמונה, גבעת אסף, מגרון, גבעת אסף, פסגות, ענתות, מעלה מכמש, מצפה דני, רימונים, כוכב השחר ותהלוכה בגבעות עדי עד, אש קודש, קידה ואחי'ה.

התהלוכות עמדו בסימן "עוצו עצה ותופר דברו דר ולא יקום כי עמנו אל". בעקבות הריסת מבנים ורצון הממשלה להרוס מבנים נוספים- גם במקומות בהן התקיימו התהלוכות- בקידה, עמונה, גבעת אסף ומצפה דני.

מנהל בית חב"ד רפאל סלומון סיפר כי לפני מספר שנים חרב החורבן הונפה על גבעת אסף ולפני ל"ג בעומר דובר על כך רבות בתקשורת. בל"ג בעומר התקיים במקום כינוס מרשים בהשתתפות ילדים רבים מבית אל ומעפרה, ולמרבית הפלא מיד לאחר ל"ג בעומר הפסיקו לדבר על הריסת המקום.

אנו מקווים שגם הפעם יבטלו ילדי ישראל בכוחם של הרשב"י ושל הרבי את כל הגזירות הקשות. כמו כן העיר מנהל בית חב"ד כי עם העיסוק האובססיבי של הממשלה "הימנית" כביכול ברדיפת יהודים ובהריסת בתים בארץ ישראל, אנו זועקים לקב"ה שיביא לנו את הרבי ואת הגאולה השלימה.

תהלוכות מרשימות במיוחד התקיימו בעפרה ובמעלה מכמש- שם השתתפו מאות ילדים מבתי הספר והגנים בתהלוכות!

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.