מערכת COL | יום ט"ו אייר ה׳תשע״ו 23.05.2016

מדוע הביטוח הפרטי כה חשוב? שלומי גפן עונה (פ)

בעוד אנו מוצפים בכל האתרים בפרסומים אודות ביטוחי בריאות, היה מן הראוי להבין, כיצד עובד המנגנון, ומהם ההבדלים בין ביטוחים ממלכתיים לביטוחים פרטיים ועוד. לצורך כך, התפנה שלומי גפן, מנכ"ל 'גפן בס"ד' ומי שהצליח לבנות ביטוח בריאות פרטי קולקטיבי לאנ"ש, לענות על כמה שאלות בעניין החשוב-ביטוח בריאות לראיון
מדוע הביטוח הפרטי כה חשוב? שלומי גפן עונה (פ)
(צילום אילוסטרציה: מאיר דהן, COL)
למה אני צריך ביטוח בריאות פרטי?

"כל בית אב שני בישראל מהציבור בישראל, מחזיק תכנית ביטוח פרטית כלשהיא, מעבר לקופת החולים ולא בכדי! הרפואה הממלכתית היא מחד ברמה גבוהה אך מאידך נגישותה נמוכה מאוד לאזרח הקטן ודל המשאבים. למשל: כל אחד יודע שתור ל - MRI למשל או טיפול רפואי יכול לקחת מספר חודשים ולמטופל לפעמים זה מאוחר מדי... עם ביטוח פרטי אפשר לקבל תור מידי. בארץ יש את מיטב הרופאים כמעט בכל תחום אבל! ברובם הם אינם שייכים לרפואה הציבורית. מרביתם, והטובים שבהם, נמשכים אל הרפואה הפרטית. יוצא מכך שהרפואה הפרטית הפכה להיות מצרך חובה והסיבה שרק 50% מהציבור הצטרף לתכניות ביטוח פרטיות נובעת מהעלות הגבוהה של הביטוח הפרטי".

אתם מפרסמים מחירים מאד נמוכים בכ-50% מהמתחרים, האם הביטוח הפרטי של אנ"ש בחברת הביטוח "הפניקס" הוא באותה רמה?

"ביטוח הבריאות הפרטי של אנ"ש ב"הפניקס" הוא לדעתי מהמקיפים והרחבים ביותר והוא נמנה על הביטוחים הפרטיים הטובים ביותר כיום. וועדי העובדים בגופים כמו "חברת החשמל" ו"בזק" ו"ארגון המורים" וכיו"ב דאגו לביטוח רפואי פרטי מקיף כמו של אנ"ש בעבור עובדיהם בחברת "הפניקס". המחיר הנמוך נובע מעקרון ה"קולקטיב". עמדה לי הזכות לשכנע את חברת "הפניקס" ומשרד האוצר להכיר בתנועת חב"ד כקולקטיב, דבר המאפשר לשווק ביטוחים פרטיים במחצית מעלותם לחברי הקולקטיב, בדיוק כמו ב"חברת חשמל", "בזק" וכו'".

"חב"ד נהנית מעצמה קניינית הדומה למשל לגופים הגדולים, כגון "חברת החשמל" או "בזק". זה כח אדיר שלנו בחב"ד שמתועל להוזלה משמעותית במחיר. במערכת חב"ד אינפו יש עובד שהיה מבוטח בביטוח משפחתי ב"הפניקס"(!) והיום הוא משלם במסגרת של אנ"ש ב"הפניקס" כ- 60% פחות ממה שהוא שילם עד כה! המחירים בתוכנית הרפואית של חב"ד זולים בכ-50% ויותר מכל מחיר שסוכן ביטוח יכול להשיג ללקוחותיו וזה בזכות שמיים ובזכות הקולקטיב של חב"ד".

"עשינו לתכניות הביטוח מה שגולן טלקום עשתה לסלולרי. במקום לממן את הארגונים החזקים חבדניקים יכולים היום לקבל ביטוח בריאות בתנאים של העובדים בתאגידים הגדולים כמו חברת חשמל!"

"ויש עוד עניין מאד חשוב והוא היכולת לתרגם את הכוח של הקבוצה לדברים ביטוחיים שהם לפנים משורת הדין. כיום יש בתכנית חב"ד ב"הפניקס" אלפי מבוטחים. מטבע הדברים אם אתה עומד לבד עם סוכן הביטוח שלך מול חברות הביטוח הגדולות, לא תמיד הנך משיג את מבוקשך. אבל כאשר אתה נמצא במסגרת תאגיד ענק כמו חב"ד הרי חברת הביטוח מתייחסת למבוטח בקולקטיב בדחילו ורחימו - וזה כוח שלא יסולא בפז".

אני רוצה להזמין את כל מי שעדיין לא הצטרף ללחוץ על הלינק כאן, או להתקשר למוקד הביטוח לאנשי חב"ד המרוכז על ידי גפן בס"ד בטלפון 077-4447777 ולהצטרף.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.