מערכת COL
|
יום י"ב אדר ב ה׳תשע״ד
14.03.2014
מה קרה כשהרצל והרב קמינצקי נכנסו למטבח? ● אל תפספסו
מרכז התקשורת החב"די - COL, מתכבד להגיש את תוכנית הבישול הפופולארית 'מטבחב"ד' בספיישל פורים ● הפעם בתוכנית: הרצל קוסאשוילי מארח במטבח את הרב יוסף-יצחק קמינצקי, יו"ר המועצה הדתית עמק לוד ● באווירה פורימית, לצד כוסיות לחיים שנמזגו לרוב, מציג הרב קמינצקי מתכון חסידי לסחוג בנוסח קלימוביץ', ואילו הרצל מכין צ'ולנט ריחני בסגנון גרוזיני ייחודי סחוג בנוסח קלימוביץ' וצ'ולנט גרוזיני
![מה קרה כשהרצל והרב קמינצקי נכנסו למטבח? ● אל תפספסו מה קרה כשהרצל והרב קמינצקי נכנסו למטבח? ● אל תפספסו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2014/03/5c2e79b8680ea_1546549688_news_main_gallery.jpg)
צילום: אהרלה זנד ● פתיח וקריינות: אבי לביא ● צילומי סטילס ועריכת וידאו: צביקי ריבקין, COL
צפו בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות