מערכת COL | יום ב' כסלו ה׳תשס״ה 15.11.2004

JEM מציג: גישה דתית ופרקטית לביטחון ישראל

דיסק חדש מבית JEM - חברת ההפקות החב"דית: "הרבי וארץ הקודש". הוידאו החדש הוקרן אמש (ראשון) במהלך ה'באנקט' החגיגי שחתם את כינוס השלוחים העולמי. בעטיפת התקליטור נכתב: "גישתו של הרבי היתה תערובת קסומה של אמונה דתית ופעילות פרקטית: מצד אחד הוא ראה את הקב"ה כאחראי אולטימטיבי לביטחון הפיסי של ישראל, בו זמנית, הוא המריץ את מנהיגי ישראל שוב ושוב לא להתפשר בשום אופן להגנת העם היהודי – בצטטו את גישת התורה לביטחון הארץ". "תמונתו של הרבי יכולה להראות בעמדות צבא ובדוכני פלאפל, מאילת עד מטולה, מנהגי מוניות לראשי-ממשלות, אלפים הגיעו אליו לקבלת ברכה ולייעוץ. הרבי אהב את העם היהודי, הארץ היהודית והתורה הקדושה – כל זה כזהות מושלמת, מעגל מושלם של אהבה וקדושה. הדיסק החדש "הרבי והארץ הקדושה" פותח חלון קטן למערכת יחסי האהבה", כך נכתב על העטיפה.
JEM מציג: גישה דתית ופרקטית לביטחון ישראל
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
יפה. אבל...
ב' כסלו ה׳תשס״ה
ישר כוח כרגיל להפקות האיכותיות של אנשי JEM אבל ברצוני להעיר, כי חבל מאוד שכל "אישי הציבור" הישראליים שנראים בעטיפת הסרט הם מהליכוד או/ו הימין. כך יוצא שאנו משכנעים את המשוכנעים במילא. היה אולי עדיף לשים תמונה של יצחק רבין, אורי סביר ואם יש של שמעון פרס, כך הסרט יכל להגיע ולדבר לקהל רחב (ורחוק) יותר.
2.
כבודו של הרבי
ב' כסלו ה׳תשס״ה
יפה, אבל מדוע הינכם מראים תמונות של נשים? והרי כבודו של הרבי יקר לכם, והראיה שהנכם נלחמים בכל עניין שקשור לזהותו של המשיח, ואינכם מכניסים שיחות הקשורות לכך, שיחות שנאמרו ע"י הרבי. ומתעלמים במופגן משנים מסויימות אצל הרבי. א"כ מתעצמת השאלה: מדוע הנכם מחללים את כבודו של הרבי בחוגים אחרים השומרים תומ"צ קלה כבחמורה ומרחיקים אלפים מלימוד החסידות ושייכות לרבי, בכך שהנכם מכניסים תמונות שאינן מתאימות??
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.