מערכת COL | יום כ' חשוון ה׳תשס״ה 04.11.2004

וואנדליזם באיצטלא "משיחית"

הבוקר, בשעה 4 לפנות בוקר (שעון נ.י.), אירע בבית רבינו 770 מעשה פשע וואנדליזם שעד כה האמינו כי לא יקרה: כמה בחורים פרועים ניגשו עם פטישים ואיזמלים לאבן הפינה שהניח הרבי כשהחלו העבודות להרחבת 770, ועקרו את לוח האבן שעליו נכתב בשעתו כי האבן הונחה על-ידי הרבי. במקומה ניסו לקבוע בקיר אבן חדשה, ובה התארים ה"משיחיים" בתוספת שליט"א. למרבה המזל עברו במקום אנשים אחראיים, שהזמינו מיד את המשטרה. זו עצרה שניים מהוואדליסטים וגידרה את המקום, כדי שאיש לא יוכל לגשת לשם. גלריית תמונות בכתבה מלאה.
 וואנדליזם באיצטלא
מסירים את החרפה צילום: חיים שבתאי

 כזכור, בשנת תשמ"ח התקיים מעמד הנחת אבן הפינה להרחבת בית-המדרש המרכזי, 770, לזכר הרבנית הצדקת מרת חיה-מושקא ע"ה. במעמד זה הניח הרבי בידיו הקדושות את אבן הפינה לבניין. עבודות הבנייה שהחלו נסתיימו רק לאחר הסתלקותו של הרבי, וכך נקבעה האבן לזכרון עולם בכניסה הצפונית מזרחית לאולם בית המדרש, וסביבה לוח שיש שעליו צויין כי זו האבן שהניח הרבי בידיו הקדושות כאבן פינה לבניין.

עברו שנים וכנופיית הבריונים החליטה שצריך למחוק את תארי הכבוד הכתובים לאחר שמו של הרבי. לילה אחד באו עם פשיט חשמלי וקעקעו את תארי הכבוד, בלי שידם רעדה על הפשע הנתעב, לשבור ולהרוס את תארי הקודש של הרבי.
אבל כנראה שבכך לא אמרו די. כאמור, הבוקר, בשעה 4 לפנות בוקר, באו ופשוט עקרו את לוח השיש המקורי ממקומו וניסו לקבוע בו לוח חדש, שעליו חקקו את התארים ה"משיחיים" הנקוטים בפיהם, בתוספת "שליט"א" - לא פחות ולא יותר.

למרבה המזל דווח על כך במהירות לממונים הרשמיים על הבניין, ולמקום הגיעו במהירות מזכירו של הרבי הרב יהודה קרינסקי, ויו"ר אגודת חסידי חב"ד העולמי הרב אברהם שם טוב, מלווים בשוטרי משטרת ניו יורק. הללו הסירו את לוח השיש החדש ועצרו שניים מהבחורים הפורעים.

המאורע היכה בזעזוע את ציבור אנ"ש, ובראשם הרבנים והשלוחים, שעומדים נדהמים מהחוצפה הגוברת והולכת של כמה בחורים מופרעים, שמנסים להשליט את שגעונותיהם על 770 כולה, ובדרך זו להכתים את שמה של כלל חסידות חב"ד בטירופיהם. אנ"ש והרבנים מעניקים את מלוא הגיבוי לגורמים האחראים, כדי שיעשו את כל התלוי בהם כדי לבלום את חבורת המופרעים ולהחזיר את הכבוד לבית רבנו, כדי שכל חסיד חב"ד באשר הוא יוכל להרגיש שם בנוח, כפי שהיה כל השנים.

הוסף תגובה
207 תגובות
1.
מנוולים
כ' חשוון ה׳תשס״ה
כי לא יצאה לי מילה אחרת מהפה...
2.
i hope thay stay in jail
כ' חשוון ה׳תשס״ה
they should all be expeld from the us for the sake of all of us...
3.
i hope thay stay in jail
כ' חשוון ה׳תשס״ה
they should all be expeld from the us for the sake of all of us...
4.
אני מתבייש
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הגיע הזמן להתנתקות מהפושעים האלו כמה אפשר לסבול מהם הכותב שליח שרואה כל יום כמה חורבן הם עושים
5.
איפה כל חב"ד? איפה הרבנים? איפה השלוחים?
כ' חשוון ה׳תשס״ה
למה תנועה אדירה כמו חב"ד, עם כל המוסדות והשלוחים שיש לה, לא מסוגלת אחת ולתמיד להיפטר מקומץ המופרעים הזה, שאוכל כל חלקה טובה!!! למה אי אפשר לטהר את 770 מכל משגעונות והטירופים שלהם, שזה ממש בושה להביא לשם יהודי. תראו לי עוד בית מדרשבעולם שנראה משוגע ומטורף כמו 770, עם שלטים וסיסמאות על כל הקירות. חב"ד - תתעשתו!!!!!
6.
יש הרי
כ' חשוון ה׳תשס״ה
תמונת צריך לעצור את כול המטורפים אלה מהר !!!
7.
אני סה"כ מבין אותם
כ' חשוון ה׳תשס״ה
החברה אלה לא עושים כלום לא לומדים יושנים כול היום אין להם מה לעשות ! תשרי עבר נהיה משעמעם אז יאללה צריך לימצוא תעסוקה !!
8.
מי זה האברך
כ' חשוון ה׳תשס״ה
המשגוע הזה אם הדגל
9.
כל הכבוד לכם, COL !
כ' חשוון ה׳תשס״ה
נתתם את התמונה הנכונה של פורעי ומופרעי חב"ד. נתתם תמונות של האנשים שעשו את השטות הזו, ואם תמשיכו לתת תמונות מאירועים חריגים כדלהלן תיווכחו לראות שאלו אותם חמישה חבר'ה. בחור שלמד בצפת.
10.
תאשפזו אותם בדחיפות
כ' חשוון ה׳תשס״ה
פרישמן, קופצ'יק, טאלער וכל החולי נפש הנמצאים שם אני מכיר אותם אישית מהישיבה בצפת. צריך פשוט לאשפז אותם בבית משוגעים! אין ברירה אחרת.
11.
תנו שמות של הפושעים
כ' חשוון ה׳תשס״ה
שידעו בכל מקומות אנ"ש מי הם החוליגנים.
12.
YODIM MI ABACHURIM?
כ' חשוון ה׳תשס״ה
MA ASHEMOT SHEL ABACHURIM?
13.
אתם צודקים, הרי הרי הניח את האבן עם זי"ע
כ' חשוון ה׳תשס״ה
ותודה למי שהביא את התמונות של כמה מחרחרי ריב, שלא מתמסרים לתפקיד שהרבי מינה אותם, ומתעסקים בענינים אחרים שלקחו על עצמם. חבל מאוד כי לחלקם כבר יש זקן מלבין, וזמנים עובר, ואת תפקידם לא ממלאים בשלימות והמוסדות והישיבה סובלת הניחו לאלו שהרבי יקר וחשוב להם.
14.
האם רק תגובות של שנאה קבלתם?
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הרי חלק מעוב די האתר הם אנשים בלתי פוליטיים ורוצים שהאתר יהי'ה שקול לכל הדעות של ...... ................................................... COL - כל התגובות נכנסות ללא יוצא מן הכלל. למעט תגובות חריגות.
15.
ר' מולי ריבקין אמר לי אישית ש 770 זה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
בית משוגעים גדול, אז למה אתם לא כותבים על בי"ח גהה וגם לא על שער מנשה, ורק נתפלים ל 770??
16.
שמות, שמות
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אולי הגיע הזמן להתחיל לפרסם את השמות של המנוולים. לא רק במקרה הזה אלא בכל פעם שיש ארוע התפרעות של הביריונים. אחרי פרסום שמות הם יחשבו פעמיים, לא סתם הם כל כך מפחדים מזה תמים מ770
17.
רפואה שלימה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
צריך לשלוח גם אותם לביה"ח בפריס מבלי להתחייב להחזירם לגבול ישראל או אמריקא
18.
תפסיקו עם המשיחיות שקר
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אז דברים כאלו לא יקרו. הכל בגלל השטיפת מוח שהאנשים האלו עוברים שכאילו הרבי חי ושהוא המשיח. אז לידיעתכם, לצערינו הרבי נפטר. הוא מת. לכן הוא לא יכול להיות המשיח. הרבי בעצמו כשהיה חי לא אהב את הדיבורים שהוא כביכול המשיח. אני כותב את הדברים האלה כחסיד אמיתי של הרבי.
19.
לעצור!!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
לפני שיהיה מאוחר מידי! היכן הרבנים? אני מקוה שהרבי מלמעלה כבר יתן עליהם את ה"קפידא" וידאג להחזיר את נשמתם הכלואה לכור מחצבתה. אמן.
20.
נסיון 1
כ' חשוון ה׳תשס״ה
צריך לילה מושלג להסחה נהדרת בפעם הבאה בעזר"ה זה יצליח!!!
21.
תפרסמו את שמותיהם
כ' חשוון ה׳תשס״ה
לפרסם לאלתר את שמותיהם של המשחיתים האלו שיהיו לדיראון עולם. שליח מזועזע
22.
גיעוולד!!!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
עד איפה הגענו!!!!!! הגיע הזמן לזרוק את הבחורים האלה מאחורי סורג ובריח!!!! איפה ההנהלה ?????
23.
זיהוי!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
בתמונותנראים בנצי פרישמן,טאלאר.קופציק ןחבר מריעהם שצריך לזרוק אותם מ - 770
24.
LET ME EXPLAIN...
כ' חשוון ה׳תשס״ה
What a Chilul Hashem and a Bushe to the Rebbe ZT"L every year before the Kinnus their is some sort of story with these guys i strongly believe it is to divert the attention away from the Kinnus where the Rebbe's army is coming to the Schechunah because most of these meshugoyim are not on shlichus so this is a annaul occurence, lets see what happens next year? Its good to see Rabbi Shemtov and Rabbi Krinsky togther! You see what it takes to get them together? But thats chassidus getting everyone togther to fight eveil! Bush should get them out of the USA! Keep him in prison he is a mess.
25.
Sad Day
כ' חשוון ה׳תשס״ה
26.
יאאלה אקשן.
כ' חשוון ה׳תשס״ה
col הבאתם רייטינג.
27.
Shiduch / Shlichus / Jobs
כ' חשוון ה׳תשס״ה
Maybe there is someone out there that can put up the list of names of Bochurim involved in this descries, for them to be REMEMBERED for years to come?
28.
הדג מסריח מהראש
כ' חשוון ה׳תשס״ה
כל האשמה תולה במנהיגי השכונה, הם התחילו עם היחי, על כל נייר שיוצא מטעמם יש יחי, הם הולכים לכינוס שעושים המנוולים קרליבך והנדל לאנשי הכת, זה כדור שלג שמתגלגל ואין מי שיעצור אותו, צריך לקחת את כל אלו עם הכיפות המהבהילות וכובעים המלוכלכים ולשלוח אותם לכל הרוחות, הלוואי שיטעמו את נחת זרועם של של כמה כושים בבית המעצר, וד"ל
29.
חומר למחשבה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אני שליח באחד המדינות ואני רואה את התמונות ואני חושב לעצמי לרגע באותם שנים טובות תשמ"ח תשמ"ט ולפנ"ז הגאווה שלנו היתה 770 בית חיינו כל אחד מהשלוחים היה גאה להביא כמה שיותר מקורבים לבית חיינו איפה אנחנו היום אני מתבייש להביא מקורבים ל770 כי גן חיות יש לי יותר מעניין במקומי עד מתי יש לי מקורב שהיה ב770 והתרחק מאידיישקעיט כן לדעתי חייבים כל השלוחים וכל אנ"ש להתאסף ולהחליט החלטות קשות ולזרוק את כל החיות מ770 ואולי בזמן הכינוס זה הזמן כי לדעתי אין לנו מושג כמה אנשים התרחקו מחה"ד בשנים האחרונות בגלל אותם חיות ופושעים כואב לי מאד
30.
אומללים
כ' חשוון ה׳תשס״ה
(אביטערע רחמנות) רחמנות על כל אנשי הכת.
31.
מ ז ע ז ע ! ! !
כ' חשוון ה׳תשס״ה
טוב יעשה הרב קרינסקי עם יקח גם את הכסא וסטנדר של הרבי, שיוצב בבנין הספריה למשמרת ולא לתת לפורעים מטורפים וסרוטים אלה ,לבזות ולחלל את אותם דברים קדושים.
32.
COL
כ' חשוון ה׳תשס״ה
למגיב הנכבד: מדבר שקר תרחק..
33.
שועלים בבית המלך
כ' חשוון ה׳תשס״ה
ואין פה ואין מצפצף עולם כמנהגו נוהג וזה אמור להיות על פי אמונתם ה-מ-ש-י-ח............. עם כאלו ידידים, מי צריך אויבים. שועלים מחבלים בכרמים. רבנים, אייכם??
34.
לדעתי זה קונספירציה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
של שם טוב וקרינסקי
35.
נמאס כבר
כ' חשוון ה׳תשס״ה
למה לכתוב על כך באתר. כל שנה אתם נזעקים על סיפור כזה או אחר.
36.
הטירוף ניבט מעיניהם
כ' חשוון ה׳תשס״ה
תראו את הטירוף בעיניים שלהם, כנראה שיש סמים מיוחדים למשיחיסטים.
37.
finally
כ' חשוון ה׳תשס״ה
we should finally get rid of all the anti mishichistin too! Why blame the mishischistin is the anti's are also extremest! Yechi Hamelech
38.
בושה וחרפה!!!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הכל מתחיל מסלט מעופף שנספג בשקט ומשירים בלי רמה. ברגע שלא מוחים על ה"קטנות" זה מגיע לכאלה רמות ומי יודע מה עוד ברשימה. יש להוקיע בחורים אלו ולא לתת להם לבוא בקהלנו!!!
39.
Krinski and SHemtov
כ' חשוון ה׳תשס״ה
Great work for being there and fighting for whats right........... you both should work together and put a new Marbal sign with the proper wording,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ZATZAL>
40.
זאת אבן הפינה למלחמה על 770
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הונף הדגל הקורא למלחמה להוציא את 770 (למטה) מידי המשתלטים: הנדל וכת דילי'. בעזרת ה' נילחם ניאבק, (אולי נשלם מחיר כלשהו). אבל נחזור אל בית רבינו האהוב שבבבל. אל הבית הגדול והקדוש של כולנו. ס'איז גקומען די צייט. חגרו מתניים. בחכמה ובתבונה ננהל מאבק בלתי מתלהם אך גם בלתי מתפשר, בלי אלימות אך בתוקף הכי גדול. זאת השעה! פן יהיה מאוחר!
41.
צודקים כל הכותבים כאן.
כ' חשוון ה׳תשס״ה
טוב שיש לו חסידים שנשארו נורמליים ,
42.
התגובה נמחקה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
43.
Berel Levin
כ' חשוון ה׳תשס״ה
Its good to you see you up at that time of the day Im sure you were working on the Alter Rebbs Shulchan Aruch at 4 Am like always and just heard the noise KOL HAKOVOD.....................Kepp up the good work andfinish the Shulchan Aruch,,,,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! your friend from Kolel Rabainu!!!!!!!!!!!
44.
למה שמישהו בחב"ד לא יקח אחריות?
כ' חשוון ה׳תשס״ה
איפה כל הרבנים,המשפיעים, למה שרק מישהו אחד מיכם יקח אחריות ויטפל בנושא. ממה אתם פוחדים? אהה אולי כסף חסר למימון התרופות? אפשר לדבר עם גבירים אני בטוח שכסף על ימי אישפוז הגבירים יתנו..קדימה לעבודה ולמלאכה!!
45.
רעיון חזק מאוד!!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
עם כל חוסר הסימפטיה כלפי החולים הללו אבל הרעיון שהם ביצעו, יש לציין שהוא חזק מאוד ואינו מתאים לחולים שכאלו. יפה שיש קצת בלאגן ממש מחמם את הלב.
46.
השלט
כ' חשוון ה׳תשס״ה
מעניין מי ממן את השלט עבור הכת, אולי זה שנותן את הכסף להנדל עבור ההכנסת אורחים, ושארח בסוכתו את כל מנהיגי הכת,
47.
מה קורה כאן????????
כ' חשוון ה׳תשס״ה
למה אתם אומרים שכל המשיחסטים מטורפים????? יש כה חברה שקוראים לעצמם חבדניקים משיחסטים ועושים שטויות זה לא אומר שכולם ככה! משיחסט .
48.
שימו לב!!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
מזועזעים מחילול ה' אמיתי!!! כן, זה באמת חילול ה' להכנס לאתר חב"ד - חכמה, בינה, דעת, (לאלו שלא יודעים את הר"ת...) ולמצוא ביטויים כמו "מנוולים"? "שיחזירו אותם לכור מחצבתם"? (שימותו - בלשון קצת יותר תרבותית!!!) זה חב"ד? נכון, צודקים כולם. זה פוליטיקה מלוכלכת. זה סרחון. קיצוניות הבאה על חשבון השני זה לא הדרך של חב"ד - בשום אופן!!! ולכול הדיעות!!! אבל התבטאויות שכאלו?? זה ללא כל ספק מרחיק את הגאולה ומרחיק יהודים מאידישקייט!!! ועוד לחתום בסיום התגובה "תומים מ770" - באיזה רשות אתה משתמש בתואר שכזה? הרי "תומים=הנחת עצמו הצידה ועושה רצון ה'" - תאמין לי, ה' רוצה שתלמד עוד מאמר חסידות ולא משוטט באינטרנט כדי "להציל" את העולם בתגובה שלך... חבר'ה, להתמקד בעיקר!!! הפעולה האמיתית לכול הדעות שצריך לעשות, זה הוספה באהבת ישראל אמיתית לכול היהודים. כן, גם לאלו מנח"לה, מכפ"ח, או מצפת ולרחם, כן לרחם על אלו שנמצאים בקיצוניות על חשבון השני ובמחשבה שעושה את רצון הרבי. משיח עכשיו - לכול הדיעות!!!
49.
מה הענין עם הכובעים?
כ' חשוון ה׳תשס״ה
כבר מזמן אני תוהה מה הענין עם הכובעים המשונים שנראים כבר יותר כמו סחבה מיושנת על ראשם של התמהוניים הללו? חלקם נראה כאילו הם ברוגז עם הספר כבר תקופה ארוכה, החליפה שלהם משמשת להם כפיגמה ככל הנראה, והכובע דומה יותר למצחיה מאשר למגבעת, למה?? מה עם חילול שם חבד כשנראים כל כך מוזנחים . האם להיראות מסודר נקי וגזום זה נוגד את משנת חבד??
50.
הכל מתחיל מ-770 בכפר חב"ד
כ' חשוון ה׳תשס״ה
לפני ארבעה חודשים באותה השעה בדיוק פרצו ל-770 שבכפר חב"ד בריונים באיצטלא של "חב"דניקים", עם אותם כלי פריצה הם שברו את המנעולים והחליפו אותם, השתלטו באלימות ובכח על הבנין ושלחו לבית רפואה את מי שעמד בדרכם. אלא ששם, בשונה מכאן, אתר COL הי' בעד הפורצים דוקא, ולמה? התשובה ידועה (ואם אפרטה לא יכניסו את תגובתי, שגם כך מוטלת בספק)! מי שתמך ותומך בפורצים שם שלא יבוא בטענות אף פעם על הפורצים שם!! כאחד שמכיר שם ב-770 את הענינים מקרוב אני אומר לכם שזו רק ההתחלה, ואתם לעולם לא תוכלו להשמיע קולכם, כי אתם בדיוק כאלה, אלא שלצד הסטרא אחרא.
51.
מדוע מוציאים בחוץ כביסה מלוכלכת???
כ' חשוון ה׳תשס״ה
שאלה פשוטה לי אליכם ואשמח לקרוא את תגובות הגולשים: הרבי כתב בפירוש וכמ"פ, שכביסה מלוכלכת לא תולים בחוץ, וזאת במקרים פחות גרועים כשלא הי' מדובר בפרסום עולמי כמו האינטרנט. מדוע עושים במודע ובגלוי היפך הוראתו? הרי אין סיכוי להרויח משהו בעולם כשפועלים במודע ובמזיד נגד הוראת הרבי!
52.
תגובה ל 45
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אתה טפש ורשע, נראה בעליל שטובת הרבי אינה לנגד עיניך
53.
לעשות סוף!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הגיע הזמן לפרסם את השמות שלהם ברבים שיסבלו... די נמאסתם אל תדברו בשם חב"ד.
54.
מה החידוש?
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אם המשפיע שלהם ב770 יכול לכתוב בראש חוצות שהראש הממשלה הוא נאצי, אז מה אנו מתפעלים כ"כ אם התלמידים והמושפעים שלו עושים מה שהם עושים? שליח הכותב בצער וכאב,
55.
השמות שהצלחתי לזהות
כ' חשוון ה׳תשס״ה
טרגר סגל (ת"א) דרייזין (צפת) קופצ'יק אהרל'ה (חדרה) פרישמן בנצי (ירושלים) טאהלר (ירושלים) שארף שמוליק (ביתר עילית) שארף מנדי (ביתר עילית) פרידמן מנדל'ה (צפת) יש עוד כמה שלא הצלחתי לזהות. אני מניח שרוב אנ"ש יבינו כעת מי מנהיג את ליובאוויטש, לא המשפיעים הידועים מקדמת דנא, אלא חדשים מקרוב באו. וע"ז נאמר: פני הדור כפי הכלב.
56.
כמשיחיסט אני אומר שלא טוב עשו
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הכן היו צריכים להחליף את מסגרת השיש במסגרת בלי שמות גנאי לרבי אך היו צריכים לעשות זאת באופן מסודר ולא כגנבים בלילה.
57.
Translation to #51
כ' חשוון ה׳תשס״ה
Simple question: Why do we have to air our dirty laundry to the whole world? This is not quite what the Rebbe wanted to use the internet for. The Rebbe asked to use technology..Ie. internet to spread torah and yiddishkeit, not hatred.
58.
מהו המקור
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הבחורים לא אשמים, אשמים הם אלו ששולחים אותם, המקום שגדלו ואיפוא שלמדו, וזה לא סוד, הישיבה בצפת ובראשם הראש ישיבה, שיש לו שליטה מלאה על כל הישיבה כולל התלמידים המגידי שיעורים המשפיעים, וזה בידיו לעצור, ואם הוא יראה שכל החצים מורים אליו ושירגיש שכל ידידיו וכריו יתרחקו ממנו עד שיחליט שהוא צריך להצטרף לשאר חבריו ולעבוד יחד ואפילו שעי''ז הוא לא יקבל ממחרחרי ריב, ובאם הוא לא יעשה זאת שום דבר לא יעזור
59.
על מה המהומה??
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אני קורא את הכתבה ואת התגובות הרבות וממש לא מבין על מה כל המהומה ?? איזה דבר חדש שהם עשו שמזעזע אני ממש לא מבין .
60.
STOP
כ' חשוון ה׳תשס״ה
THIS WHOLE "COMMENT" THING IS A CHILUL LUBAVITCH. WHY DOES THE WORLD HAVE TO HAVE BLACK AND WHITE (COLOR) HOW WE ARE NEBACH FIGHTING. THE RACHMANUS IS ON ALL. IS THIS A MITZVAH TO BE MIFARSEM????
61.
כל האשם
כ' חשוון ה׳תשס״ה
כל, כל האשם הוא של הישיבה בצפת והעומד בראשה הר' ווילשאנסקי, הוא האחראי, הוא השטן, הוא היצר הרע ואליו חייבים ללכת כדי לעשות סדר ושיפסיק לחנך בריונים ומנוולים בישיבה שלו. והנה בעוד שבוע הנ"ל יבוא לכינוס השלוחים העולמי ויסתובב בין כל השלוחים "קאלט בלוטיג" כאילו לא קרה ולא קורה שום דבר. ועיקר העיקרים ש"אין פוצה פה ומצפצף" ואף א' לא יגיד לא שום מילה על מעשי הפרעות עליהם הוא יהא חייב לתת דין וחשבון. הגיע הזמן לעשות סדר איתו ועם כל ההפקרות במחננו.
62.
מענדי
כ' חשוון ה׳תשס״ה
האתר שלכם מתמקד רק בצד אחד, כאילו שבמחנה ה"אנטי" אין סיפורים בסגנון... האנטים קרים וכל היום שקועים במחשבות על "כבוד חב"ד" ו"מה העוילם יגידו". לא שאני תומך במעשה אבל המגמתיות שלכם מבישה. ולפני שאתם מכנים אנשים כ"משיחיסטים משוגעים" זכרו שהרבי אמר על עצמו "אני משוגע על משיח".... תפסיקו להיות שור בלבוש שטריימל.
63.
יוחרמו
כ' חשוון ה׳תשס״ה
יוחרמו זורקי הביצים ומחליפי האבנים.
64.
תגובה ל52
כ' חשוון ה׳תשס״ה
נכון. כביסה מלוכלכת לא מוציאים החוצה. אבל, אולי זה יעשה סוף לאלו שמלכלכים את הכביסה?
65.
תגובה ל18
כ' חשוון ה׳תשס״ה
איך אתה מעיז לומר כך על הרבי? ואיך אתם מעיזים לפרסם את תגובתו? הרבי אמר על עצמו בצורה כמעט מפורשת שהוא המשיח, ואין שינוי דגניזה, אז איך אתה כופר בדבריו ועוד בפומבי? ועוד משהו: הרבי עודד חסידים שפרסמו את שמו כמשיח, הרבי עודד את שירת "יחי אדוננו". קצת עיון בשיחות הרבי...
66.
עד מתי???????
כ' חשוון ה׳תשס״ה
למה לא מסלקים אותם משם??? שיעיפו אותם חזרה לארץ!! הרי ממילא הם לא חוקיים שם!! מנוולים נמאסתם!!!!
67.
הדגל
כ' חשוון ה׳תשס״ה
ראיתי שיש להם דגל מוגדל על החליפה. אז צריך לקחת ולהגדיל אותו עוד ככה ישכסה את הפרצוף המסריח שלהם ולתקוע להם אותו בפרצוף עם מסמר גדול!!!!!
68.
יש לדייק!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
יש לדייק שהבחורים הנ"ל לא נגעו באבן הקדושה אותה הניח הרבי (וכפי הידוע לי אזי הרבי לא הניח אותה שם אלא אותם חברת עסקנים העבירה אותה לשם) אלא רק באנדרטה שבנו מסביב לאבן
69.
הפתרון
כ' חשוון ה׳תשס״ה
מדארף זיי ברעכן די ביינער ביז ס'רינט בלוטץ אולי אז יבינו. ודאי שבלי ידיים א"א לעשות הרבה וונדליזים.
70.
Keep our streets clean
כ' חשוון ה׳תשס״ה
Att Tzfatim keep our streets clean go back to were you came from
71.
יש כביסה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
יש כל כך הרבה כביסה מלוכלכת שמכונת הכביסה בבית לא מספיקה, חייבים למסור למכבסה.
72.
עד מתי ????.
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אולי נפסיק לריב לגדף להשמיץ אחד את השני נמצה מכנה משותף את הקיצוניים משני המחנות צריך להדחיק הצידה נעמוד כולם יחד ביום קדוש זה נחשוב רגע אחד מה אנו תורמים בכל זה לא מספיק עשר שנים לא מספיק נחשוב על דבריו הק, דווקה אחדות החסידים תביא את המשיח נצעק מקירות לבינו עד מתי? עד מתי? עד מתי? (על שונאינו יבאו כל האיחולים לעיל" )
73.
משיח
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הגיע הזמן להתמקד בדברים יותר חיוביים בחיים . לא חבל על האנרגיה שמוציאים, מיליוני עלונים שונים ומשונים חדשות לבקרים מפוזרים בבתי כנסת, האם אנו בני תמותה יש לנו את הרשות להתעסק עם זה ? הדגל הצהוב לא הביא את המשיח - שנאה וחילול ה', כן.
74.
חלול השם
כ' חשוון ה׳תשס״ה
המעשה הוא מעשה מטורף הזמנת המשטרה וכו' חלול השם והתגובות באתר הזה חילול השם הכי גדול חכמים הזהרו משיחסט החותם בכאב
75.
הרב וילישנסקי צריך למחות!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
כולם יודעים שמשם יצאו הפושעים וכל זמן שהרב שם לא יתנער מהם. לא יוכל לרחוץ בנקיון כפיו. יודע אני כי הוא מתנגד לכל הנ"ל אך תלמידיו לא מבינים כמותו. כבוד הרב עשה משהו לפני שיהיה מאוחר!
76.
היוי דן כל אדם לכף זכות
כ' חשוון ה׳תשס״ה
מגיבים יקרים השכחתם את מה שלמדתם בשבתות הקיץ הלא רחוקות בפרקי אבות?! נכון שהדבר לא מוצדק לכל סיבה גם נכון לומר שהדבר כלל לא מתאים לתורתינו הקדושה ולשם חבד בפרט אך מה לעשות שיש גם יהודים כאלה? חובה שהבחורים הנ"ל יקבלו עונשם! אך מכאן ועד לניבולי פה לא חסידיים... בהחלט הגזמנו! יחי המלך המשיח!
77.
תודה רבה רבה על השמות!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אבל אם אפשר להביא את שמם המלא, ואת שם אמותיהם לרפוא"ש והחלמה מהירה בקרוב ממש!!!! חב"ד צריכה להמון המון רחמי שמיים לצאת מהבוץ הזה ששמו 'משיחיסטים', שהמשיח יבוא בקרוב בעז"ה, איך נוכל לשאת את פנינו לאחר כל כך הרבה חילולי שמים????????? וכולנו אשמים (!) כי אנחנו לא מונעים בעדם..... צריך להעמיד אותך במקומם, ללכת לבג"צ או אני לא יודעת לאן, ופשוט להוציא נגדם משהו בסגנון של צו הרחקה, הם לא שייכים לחב"ד כל מי שמשייך את עצמו לתנועה המשיחיסטית יהיה אאוט! הרי זה הכל צומי!!!!!!!!! משעמם להם בחיים, זה נהפך לדווקא, אז יאללה קדימה, שילכו הביתה, ושיעיפו אותם משם!!!!!!!!!! חייבים שחב"ד תמנה לנו מישהו שיעמוד בראשה ושלא מעורב בפוליטיקה מסריחה, חסיד אמיתי, נורמלי. שקשה למצוא בימינו אבל בטוח שיש, ועל פיו יישק דבר!!!! ומי שלא ישמע לדברו, יוחרם!!! משהו בסגנון שעשו לברנס..... זה הרי אותה סחורה......... חבדניקית.
78.
תגובה ל 15
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אוי לנו שהגענו למצב כזה שמשווים או משתמשים בבטויים כאלו על בית חיינו 770 בית רבינו שבבבל בית המקדש וכ' אפי' הגדולים של אנ"ש חייבים להזהר בלשונם על אף החילוקי הדעות ועל אף המשוגעים לדעתם והאם בגלל המשוגעים יחרב העולם ????????? נא להזהר חסידים וחכמים אנא הזהרו בלשונכם שמא וכ' וד"ל כידוע כמה גדלנו וכמה כל חיינו זה 770 בית רבינו שבבבל ושם חיינו ומקור החיות ומשם יצא האור לכל העולם כולו
79.
770
כ' חשוון ה׳תשס״ה
כל חיינו 770 ?
80.
ahavas yisroel
כ' חשוון ה׳תשס״ה
yidden wake up stop the stupid sinas chinum, leave the story alone and start doing things to bridge the gap among chasidim whatever needed to be done was taken care of now lets move on it is never a good thing when chasidim fight it is never a good thing when chasidim get arrested it is never a good thing when chasidim vandalise this story is an embarasement on all sides
81.
ma zot?
כ' חשוון ה׳תשס״ה
al mi va al ma medabrim? eize sinat chinam!!!!!!!!! atem rotsim mashiach? all the people who write to putthem to prison have a probleme! where is your aavos isroel? u whant moshiach should come? and a jew should not be in prison for whatever reason!!! their is a mitsva to take them out from ther
82.
תגובה ל62
כ' חשוון ה׳תשס״ה
או קיי. אני מסכים איתך. אתה משוגע. אבל אולי גם אתה המשיח?
83.
עד מתי
כ' חשוון ה׳תשס״ה
פשוט לפרסם את השמות . לא שאני חושב שזה יעזור הרי לכל משיחיסט יהיה משיחיסטית לרפואה שדווקא תשמח שבחיר ליבה בימי שבתו ב 770 היה עסוק בכאלה דברים "נשגבים" אז מה יהיה? האמת שאני בתור שליח שמגיע לכינוס השלוחים פשוט לא עושה חשק להכנס ל770 למטה מה אני אגיד לכם אני זוכר את הימים הטובים בשבתי שם. היום פשוט רק לבוא לאוהל לכינוס ולהתעופף מהר משם גם כי יש עבודה רבה וכן שפשוט לא לחטוף דיכאון ממה שקורה שם. ולכל המגיבים שחושבים שיש פיתרון צר לי לאכזב אותם המצב אבוד וקצת אשמים אלה שלאחר ג' תמוז לא התעשתו ישר ולקחו את הפיקוד ב 770 למטה אלא הניחו את המשיחיסטים לנפשם והלכו למעלה
84.
מה הקשר לווילשאנסקי????
כ' חשוון ה׳תשס״ה
א. חלק גדול מהבחורים הנראים בתמונה לא למדו בצפת. ב. אתה בעצמך כותב שאתה יודע שהרב ווילשאנסקי מתנגד לכל הנ"ל אז מה יעזור שהוא יתנער מהם. ג. ובפרט שידע לכל שלאותה חבורת מופרעים אין דין ואין דיין ולא משנה אם זה יהיה ווילשאנסקי או כל אחד אחר, הם לא שומעים בקול אף אחד. ד והוא העיקר. לא ראיתי שיענקל כץ התנער מזה שתלמידים שלו עשו כל מיני עשים אשר לא יעשו בשנים האחרונות. אז למה ווילשאנסיק ריך להתנער בפומבי ואחרים לא. ברגע שיענקל כץ יוציא מכתב הבהרה שהוא מתנער מכל הדברים הידועים (ואין כאן המקום לפורטם) שנעשו על ידי תלמידיו. אזי גם ווילשאנסיק ימצא לנכון. ושלא נדבר על וועלוול סגל שחלק מהבחורם הנ"ל גדלו אצלו בתורת אמת.
85.
76 קבל מענה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
העונש שלהם זה התגובות כאן...
86.
פשוט חולים!!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
מה פרישמן וחבירו .לא עושים בשביל לקבל צומי? זה רק גורם לנו לא לאמין בקצת שאנחנו מאמינים.וזה חבל
87.
אני ממש לא מתפלא
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אני מכיר את כל החבורה הזאת ואומר לכם שזה עדיין כלום לעומת מה שהם מסוגלים לעשות. מה שעשו הנוצרים בזמן ישו ממש קטן לעומת מה שהולך להיות בחב"ד. תקחו את העניין ברצינות לפני שיהיה אסון רח"ל. מ.ב.
88.
תגובה לשישים
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הכתבה הזו עוזרת מאוד. כך ידעו להיזהר מהם וכך ילדים אחרים ימנעו מלהצטרף לכת המשיחית
89.
ל COL
כ' חשוון ה׳תשס״ה
בתגובה מס' 14 אמרתם שהכנסתם את כל התגובות ללא יוצא מן הכלל אז איך זה שתגובה מס' 42 נמחקה מסקנה: COL שקרנים. ......................................... יש תגובות מועטות שהנייר לא סובלם. או ניבול פה מחריד, או שטויות.
90.
בחור מקבוצה התשס"ב :
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אוי אוי אוי כמה זה כואב ריבונו של עולם אני לא יודע אם המעשה שהם עשו זה טוב או לא וגם אני לא מעוניין להכנס לזה אבל מה שבטוח שכל זה ממש לא גורם נחת רוח לרבי וההיפך הוא הנכון אבל למה למה למההההה רבי אנא ממך תתגלה אנחנו כבר לא יכולים ממש נמאס ריבובו של עולם שלח לנו כבר את המשיח נמאס כבר מהשנאת אחים הזאת נמאס כבר מהגלות נמאס אני לא יודע אם הייתם צריכים לפרסם את זה באתר אבל אם כבר פרסמתם ואני במקרה נכנסתי אז הרגשתי שאני חייב להגיב יהי רצון שהקב"ה ישלח לנו כבר את הרבי והוא יגאלנו בקרוב ממש ויקבץ נדחינו אוי כמה שזה חשוב א ח ד ו ת עד מתי ? עד מתי ?
91.
רק הרבי יכול לגאול אותנו מהמצב
כ' חשוון ה׳תשס״ה
נורא ואיום. ליבי שותת דם מהבזיון והחרפה. אוי לה לאותה בושה אוי לה לאותה חרפה. רבי העלףףףףףףףףףףףף!!!
92.
הוספה לתגובתי הקודמת
כ' חשוון ה׳תשס״ה
חוץ מזה כפי שנראה לי COL מתכחשת למציאות, אני מבקר הרבה ב770 וממבט של דרויסנדיגער אני רואה שהמשיחייסטים שולטים לחלוטין על הכל, אז מה הרעש עם השיש שהחליפו בהתוארים שכל 770 מלא מהם? בכל יום בהיר שאני מגיע לקראון הייטס האנטי משיחסטיים מתוועדים בבית רבקה וב770 אתה שומע יחי בכל דקה שני'
93.
"על זה היה דוה ליבנו"
כ' חשוון ה׳תשס״ה
כואב מאוד לראות עד היכן הידרדרנו, המלחמות יצאו מכל פרופורציה אנושית, נראה כי כבר לא זוכרים על מה הויכוח ומהם רצונותיו ובקשותיו של הרבי. לכל אלו שדואגים, כואבים ומוטרדים "רק בגלל כבודו של הרבי" ללא כל ספק אין זהו רצונו הק' וודאי שלא גורם נחת רוח לא מהמשחיתים ולא מהמגדפים. כדאי שנתמקד בדרך אותה הנחה לנו רבינו נתאחד כולם יחד ונתקשר אליו בלב ונפש. ונזכה בקרוב ממש לביאת משיח צדקנו. אמן!!
94.
לכל המגיבים!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
בבקשה, להגיב בצורה עניינית ומכובדת ללא גידופים והשמצות ובטח לא לאחל דברים איומים על אחינו היקרים באשר הם, כך חינך אותנו הרבי לאהוב כל יהודי!!! בלי התחשב במעמדו כו'
95.
לא משיחיסטים
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הם פשוט חברה שאיבדו תצפון . זה לא יעזור שיכיניסו תאבן לתוך הספריה כי גם לשם הם יגיעו צריך לעצור את זה מבפנים כי היום זה האבן מחר זה ניפוץ האוהל ל"ע צריך לעצור את זה. שליח המום
96.
Where are the baitzim
כ' חשוון ה׳תשס״ה
Where are the baitzim of the normal people living in Crown Heights Where are the so called normal mishichistin ,at what point is enough enough
97.
Be Manshin
כ' חשוון ה׳תשס״ה
if any of you people believe in what the rebbe tought about ahvas yisroeal maybe you would begain to start being tolerant and behave in the right way then maybe these things would not happen
98.
תפסיקו לדבר ו...
כ' חשוון ה׳תשס״ה
מדברים מדברים ועוד מעט כולם ישכחו מזה! אם באמת אכפת לפחות עשר בחורים הלומדים ב770 היו יכולים לעשות סדר. הבעי' היא שבחורי הקבוצה הנורמלים הם אוהבים "אקשין" אבל מפחדים אפילו להגיד מילה. כל הבעיות וכל השטויות והבלגן נעשה ע"י מקסימום 15 בחורים, וחצי מהם כפשוטו מפגרים וחולי נפש - באמת! אני מציע שהבחורים שבאמת נוגע ואכפת להם כבוד הרבי, יתאספו יחד (הן הישראלים הנורמליים והן כל האמריקאים שכבר נמאס להם-אף המשיחים שביניהם) שביחד הקבוצה הזה גדול יותר פי כמה ובלי בושות תפסיקו לדבר ובוא נעשה משהו בעד כבוד הרבי! זה אחריות של כל בחור הלומד ב770. ובעבור כל השלוחים שמגיעים עוד מעט,נקבל אותם עם ביהכנ"ס נקי!
99.
שטות של תינוק מאביו מגדלו
כ' חשוון ה׳תשס״ה
האשמים הם הצבוע והמתחסד וילשנסקי מצפת ובניו. ראש הנחש מנדי הנדל ואחיו [ ראו גידולים שגידלתם , שטפתם את המויח לתמימים בחצאי שיחות וכל מיני חצאי ציטטות.הפגשתם זו"נ בתשרי המוני בחורים שיסתובבו סביב בחוץ באפס מעש. החייתם את המושג קבוצה שהרב נימק שיראו איך שהוא מתנהג ועכשיו זה הפך לפנסיון למשעוממים סביב קותי ראפ ומשוגעיו שילמדו איך להתנהג... למה שלא ילמדו במסגרת ישיבתית נורמלית עוד שנה כי מנדי הנדל החליט שצריך קבוצה? עתידים ליתן את הדין על הרס ליובאוויטש. על זה היה דווה ליבינו
100.
תגובה ל62
כ' חשוון ה׳תשס״ה
הרבי אמר שהוא משוגע על משיח ולא משיחיסט משוגע - שים לב להבדל, כנראה שלא למדת דקדוק מינימלי. המלצה חמה .
101.
למרות הכל...
כ' חשוון ה׳תשס״ה
למרות המעשה החמור שנעשה, ודווקא בגלל שכמעט כל המגיבים למיניהם , באים לחזק את רוח הכתבה, אני חושב שאין שום ענין להבליט דבר כזה באתר שפונה לכלל האוכלוסיה, להראות בפומבי איך אדם שלדעתם נחשב חסיד חב"ד מהפלג האחד מוחזק בניידת משטרה של ה"גויים" שהוזמנו ע"י אנשי חב"ד מהפלג השני... החברה השתוללו? לא הייתה ברירה, הזמינו משטרה? אפילו אם זה מוצדק אין שום ענין לפרסם את זה בצורה מזעזעת כזאת!!! הנזק גדול עשרות מונים מהתועלת!!!
102.
מה????????
כ' חשוון ה׳תשס״ה
א. אני לא מבין איך אנשים מסוגלים לעשות דבר כזה זה פשוט מפחיד ב. נכון באמת צריך להוציא את הכביסה המלוכלכת כדי שאנשים יפסיקו ללכלך אותה אבל למה אי אפשר לתלות אותה בחצר האחורית???????
103.
A big mistake
כ' חשוון ה׳תשס״ה
When Zeev Katz made the plate he should have been smart enough to just write Kvod Kedushas Admur Shlita and nothing else. The Rebbe ttended the even hapina before Gimmel Taamuz. Had he just put the Rebbe Shlita nothing would have ever been scratched but Krinsky always does things to cause machlokos. I do not agree with the bochurim who took it down
104.
מיסטר 86
כ' חשוון ה׳תשס״ה
רק צומי? נראה לי שמדובר ביותר מחלת נפש מאשר אמונה
105.
מה קרה בחב"ד?????
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אני חוזרת בתשובה והגעתי לחב"ד,ב"ה. אני הנני משיחיסטית, ב"ה(!), ואינני מבינה מה הולך בחב"ד! נכון שהם עשו מה שעשו(וזה אכן לא בסדר,כי אין צורך לגרום למהומות) אך תגובות כמו "ימח שמם וזכרם" צריכות לבייש(!) את האומר אותם. אני בוכה מבפנים וכואב לי מאוד. זו אכן לא חב"ד של פעם וכואב לי לומר את זה .אני נאבקת כל רגע על השארותי בחב"ד ופתאם קוראת דברים כאלו. כואב לי. יחי המלך-כל אחד בדרכו יחיה. HGP קרית מלאכי.
106.
"נאר אין קארט"
כ' חשוון ה׳תשס״ה
מרגלא בפומיה דהגה"ח ר' יואל כהן מאז תשמ"ז בכל פעם שמתעוררים שוב מעשים פרועים כאלו, שפתרון הדבר לדאבוננו לא נמצא אצל רבנים, משפיעים וכו' אלא בבית המשפט הפדרלי אצל שופט נכרי להבדיל. ואף אנן נענה אבתרי', צריכים לפנות לבית המשפט ולטהר 770 מכל הטומאות האלו, וחסל!
107.
תגובה לכולכם
כ' חשוון ה׳תשס״ה
קראתי את רוב רובם של התגובות ואני חושב לעצמי , שימו לב לאן הגענו , אין ספק שהמעשה כלל לא מוצדק אך שימו לב לתגובות של רובכם המלאות שנאה עצומה ורוב התגובות כלל לא מתייחסות לעניין עצמו, אלא על דברים הרבה יותר "חשובים" כמו : מה השמות של הבחורים, צורת הכובעים, סמים, רצח בעיניים, גודל הדגלון, כינויים די עסיסיים לכל מיני אנשים, מה קורה לנו ????????? איפה אהבת ישראל אמיתית שהרב"י לימד אותנו ? גם כשיש "כבשה שחורה" במשפחה צריך להמשיך לאהוב אותה .
108.
כינוס השלוחים
כ' חשוון ה׳תשס״ה
זה הזמן הראוי שבו מתאספים נציגיו האמיתיים של כ"ק אדמו"ר, לקבל החלטות אמיצות לטפל בשורש הבעיה, וללכת איתה עד הסוף. נ.ב. וילישאנסקי כן צריך לתת את הדעת על הדרך בה מתנהלת ישיבתו ותוצאותיה. שליח דומע
109.
תמשכי לאהבק
כ' חשוון ה׳תשס״ה
חבד נסגרה מזמן אין מקום לאנשים מתלבטים.השערים נעולים.אין כניסה .מי שנכנס בזמן.עד שנת91 90 בפנים השאר חדשים שלא מבנים כלום ולא שיכים לחבד.ולמי שלא מאמין שישאל. השערים סגורים. חבד סגורה. תגובה ל105
110.
זה לא כביסה!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אלא המדובר ביצורים של הקב"ה, שלא שייכים לחב"ד, ומפריעים בביה"כ של הרבי. וכמו שיכול לקרוא זאת בכל קהילה.
111.
על עסקני חב"ד וגולשי האתר לקרוא את התגוב...
כ' חשוון ה׳תשס״ה
חסידים, אחים, קורה כאון משהו! מישהו זועק לעזרה, ואתם נשארים אדישים. מעצרם של אותם שני בחורים לא יעזור במהומה, יש אלטרנטיבה אחת והיא פשוט לפנות למפקד המשטרה שבאזור ובטוח שיש את הקשרים הללו, ולהודיע לו כי הם מבקשים להוציא מארה"ב לצמיתות את אותם בחורים מופרעים ששוההים ב770 ועושים דברים מבישים. היה זה לי נורא, לראות את המעשה שנעשה באישון לילה, ועוד יותר היה לי נורא לראות בחורים שאני כה מכיר אותם, עושים כזה מעשה. כל השנים האחרונות, היה נראה כי לא נעשה דבר, אבל הגיע הזמן שהחוק יפעל עליהם. חובה! חובה !חובה!
112.
לא להכניס את האבן לספרייה! זו כניעה לטרו...
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אוי ואבוי אם אותם אומללים יצליחו לשנות את המציאות! אסור לאותם גבאים ועסקנים, לקחת את האבן לספרייה. תשארו אותה במקומה, אל תתנו לטרור לנצח
113.
The Hanhollo's Fault
כ' חשוון ה׳תשס״ה
These criminals came to the USA thru the good offices of the Hanhalas Hayehiva granting them an affidavit to enter the country. Rabbi Raskin, Rabbi Zarchi, Rabbi Z Labkovsky, must be given an ultimatum. Not a dime will be donated to 770 unless the Tzfat and Israeli Jihads Militias are erxpelled from the country and no future affidavit be given to Tzfat Bochurim. These crackpots park their Tocheses in Miami, Chicago, L.A. and Montreal and flatly destroy Mosdos and goodwill that was built with blood and sweat.
114.
מצטערת לאומר
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אני ממש מצצטערת לאומר אבל כל האנשים שחושבים שהם אילו שהרסו את חב"ד טועים ובגדול... למה כל התגבות שלכם מרחיקות עוד יותר מה אתם חושבים אתם הצדקים הכי גדולים??לא למה אם קצת היתם רואים מה אתם כותבים פה איזה פה מלוכלך יש לכם....זה לא חב"ד יותר טובה חב"ד היא לבוא ולעזור לשני ולא להרחיק אותו(כמו מה שאתם עושים פה שאני בטוחה שאם מישהו מבחוץ נכנס לפה עכשיו וראה את זה היבהל ולא ירצה להתקרב לחב"ד)שכל אחד רגע אחד לפני שהוא עונה יחשוב פעמיים מה התגובה שלו תוסיף מה היא תעשה היא הרי לא תוסיף כלום אלה רק עוד תגבות ובלאגן תחשבו מה אתם רוצים אקשן הוא באמת לעזור להם??!!! את התשובה אתם בוודאי תדעו לענות..... ילדה שבאמת אכפת לה מחב"ד
115.
www.ksol וכו'
כ' חשוון ה׳תשס״ה
חבר'ה תתחילו לגלוש בקסול ותראו איך הם משבחים את הארוע וזה לשונם:הבוקר החליפו את השיש של אבן הפינה לשיש יפה יותר ונקי יותר
116.
מה זה יעשה??
כ' חשוון ה׳תשס״ה
לכל המבקשים את השמות מה זה יעשה לכם???נחת???מה??תגידו לי דבר אחד שזה יעשה חוץ מלשון הרע שום דבר זה לא יעשה אז בשביל מה תראו איך היצר שלכם רוצה לישמוע לשון הרע תראו איך אתם מתחחנינים לשמוע מי עשה את זה מה זה משנה הם עשו פשע מה זה יתן לדעת שמו???הם הרי לא ירגו מה שבטוח שאתם עושים מזה בלאגן הם נהנים מזה היצלחו לעשות אקשן זה מה שהם חיפשו ושאתם מבקשים שמות מה שבטוח לא יוצא מיזה כלום גם לשון הרע וגם הם נהנינים.... תחשבו פעמים לפני שאתם מגבים..
117.
ל 114
כ' חשוון ה׳תשס״ה
התגובות כאן מבטאות את האינטלגנציה של הציבור החרדי שבתוכם נכללים גם חסידי חב"ד. כנראה זה החינוך שמקבלים בחיידרים, תלמודי תורה, ישיבות וכו' וכך אנו נראים ונשמעים.
119.
בושה וכלימה
כ' חשוון ה׳תשס״ה
זה תוצאה ישירה מההסתה והשינאת חינם שהתמימים מקבלים בישבות שלהם והרב וילשנסקי בצפת צריך לעצור את זה לפני שיהיה מאוחר
120.
Answer or 113
כ' חשוון ה׳תשס״ה
I love you Teguvah and you are 1000% correct. They must be stopped and not allowed to enter the USA. Where is Lapis and Zarchi?? Sleepimg?????? DOes SB Drizin realy want to rebuild 770 for these guys
121.
answer to #60
כ' חשוון ה׳תשס״ה
YES it is a mitzvah to be m'farsem
123.
כואב הלב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כ' חשוון ה׳תשס״ה
לאן הגיע המחלוקת בחב"ד.משני הצדדים , עם כאלה סיפורים לא צריך לא את המתנגדים הסטמרים שינוי ומרץ וכדו' כל אחד יכול לחשוב איזה נחת רוח זה עשה לרבי על זה נאמר: "מהרסיך ומחריביך ממך יצאו" אחד שאכפת לו.
124.
Krinsky's and Shemtov's fault
כ' חשוון ה׳תשס״ה
If Krisnky ans shemtov would not have destroyed the Authority of Rabbinom this would never happen. now they can eat their own ......
125.
ל117
כ' חשוון ה׳תשס״ה
חבל מאוד שזה ככה)= את זה נראה לי דבר ראישון צריך לשנות מאשר את הבחורים שאתם טוענים שצריך לא יודעת מה לעשות להם....את הלשון צריך לשנות דבר ראישון ולמה על זה אתם לא עושים מאומות??? חבל שזה ככה....
126.
תגובה ל-106 - הוא הדין בנוגע ל-770 שבכפר...
כ' חשוון ה׳תשס״ה
אכן צודק ר' יואל כהן שישנם מעשים אשר רבנים לצערנו הרב לא יוכלו לטפל בהם, ואין ברירה אלא לפנות לבית המשפט. כן הוא בנוגע ל-770 בקראון הייטס וכן הוא בנוגע ל-770 בכפר חב"ד שגם אליו פרצו באישון ליל אינשי דלא מעלי, והשתלטו באלימות ובשוחד לרב המקומי על הבנין. גם שם הענין נמצא כעת בבית המשפט, וטוב עשו!
127.
hashem yishmor!
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
they are definatly a disgrace to society..they have no permission touching what is not theirs.....but i dont think that by advertising who thery are and callng them names will help any situation.it pains me to read the way people responded!
128.
יש ויש............
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
יש משיחיסתים ויש מטורפים אוקי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
129.
אנחנו אשמים
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
איפה כל הרבנים איפה כל ראשי חב"ד האמיתיים שמזמן יכלו לזרוק את המשוגעים הנח. נחמ. של חב"ד, פוסטה חברה שלא יודעים מימין לשמאל לא יודעים דף גמרה מה זה הולכים משומעמים. הייתי שם לפני שבועים פרצופים משונים , בןשה וחרפה לראות אתהמשוגעים האלו למה ומדוע אין יכולים פעם אחת לתמיד בכוח החוק עם כוחות משטרה ובתי המשפט בארה"ב להוציא אותם מ 770 ולהוריד בכוח את כל הכרזות המשונים , האם בית הכנסת זה בית משוגעים או תערוכת כרזות איפה אתם הרבנים גוועלד !!!!
130.
PLEASE GET RID OF THEM
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
I'm Not A Chabad Chosid but I respect Chabad. My heart is bleading and I can't take it anymore. These people, the Mshichistn, are destroying Chabad and they are the are causing a lot of damage for you in the world. There is a time for evreything and NOW is the time for Chabad to go out in an all out war against the Mshichistn. You will regain the respect of the whole world and the Rebba Ztz"l will have Nachas in Gan Eiden
131.
למה שתקו שהמשוגעים מחקו את זצ"ל
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
כך הם חושבים שהכל הפקר, ישנם חברה שרוצים לצאת למלחמת חורמה ולנקות פעם אחת לתמיד את 770 מהכת הנוצרית החדשה שנקראים משחיסטים עוד תראו בזמן הקרוב איפה אתם עומדים פושעים בצורת משחיסטים
132.
אהבת ישראל
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
מעשה לא יפה ,אבל לתגבות יש ריח של שינת ישראל ולפעמים גם של חילול ה " .האים שכחתם שאינטרנט פתוח לכל משרוצה? פשות חילול ה "
133.
Melbourne is bringing Moshiach
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
We are alive and bringing the rebbe back and we dont want to hear machlokos Thank You
134.
לעצור !
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
פעם אחת ולתמיד את שרף וטהלר וקופציק !
135.
זה השמות !
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
הראשים !
136.
בזאת תבחנו .........
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
הכל זה הוא רק הכנה להכינוס של ההוללים וחברי הגזלנים ראש אבי אבות הטומאה קרליבך שר"י וכל תומכיו תעיפו אותם מ 770 כי אם היו מעיפים קודם זה לא היה קורה
137.
המערכת מכניסה מכות מתחת לחגורה !!!
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
הרשו לי להביע את זעזועיי מעבר לונדליזם גם על מערכת COL בעצמה שניצלה את במת הארוע כדי להכניס כמה מכות מתחת לקו החגורה כגון כותרות התמונות : " חינוך מהבית " " זה משפחתי להרוס להתפרע ולחלל" ?! מה אתם מביאים אינפורמציה אוביקטיבית או שאתם מחפשים את זה כדי להחפיש את הכלל באיצטלה של קדושה ????
138.
כל טיפש מלך
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
הרבי מעולם לא ביקש להגיד יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד,לאחר מותו. הרבי אף פעם לא הבטיח שהוא ישאר חי לעד,ולא יחזיר את נשמתו הקדושה,לבורא עולם. הרבי מעולם לא ביקש מאף אחד לעשות דגל בצבע צהוב,עם כתר בצבע כחול,ולהפוך את זה לדבר קדוש. אז איפה רבני חבד ? איפה הם? האמת היא שאני יודע איפה הם . במקום לדאוג לציבור,לעמך,הם עסוקים בלדאוג לעצמם ולטובות הנאה לבני משפחתם. וחבל
139.
ל- hgp
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
מה את נכנסת לכאלה אתרים? נ.ב. האתר אמנם בבעלות חבדי"ת אך נועד לדברים שמקורם לא בחב"ד.
140.
וכולם
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
וכולם כותבים בשם חב"ד...
141.
ל - hgp
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
מה את נכנסת לאתרים האלו בכלל?,
142.
על ה' ועל משיחו.
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
לא לשכוח על עיקור כל העיקרים, והוא שהרבי נשיא דורנו הודיע שהגיע זמן גאולתכם!, וזה לא משתנה למרות הכל, ובזה דוקא צריך להיות כל ה"קאך" שלנו.
143.
The American bochur iddiference.
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
The fault is within us, we don't care, and we just sit back and watch. "The Tzafti terror and The Scandal of the American Bochur indifference". The next best seller.
144.
get them all out of here
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
where are all the pple incharge of our schuna get these lunatics outta here and get this place back in order
145.
"Oi SheCorrav es Beis Mikdasheinnu'!!
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
Its time to do something about this what ever it takes!! this is our LIFE!!!
146.
it all started with krinsky
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
why did he wait to inscribe the granit until after gimul tamuz and when the granet was put up? it's because he waited to put the titles he put, if he wanted to be a mentch and considarit with partys involved he should not have put any thing after the rebbe's name. leave it blank so no one would do any thing. secondly i think you will get rewarded for your shear of loshon horo, because they crazy that does not give you the right to spread it all over. better if you would use you site for toroh and mitzvot only
148.
Пизде&#109...
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
ממש צרלראות את התמונות האלה Мамаш ебанутые на всю голову על כל הראש.
149.
פאשקוויל
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
תכתבו את השמות שלכם בתגובותיכם ואז נראה מי יעיז לכתוב שוטויות כאלו .אלא מאי אתם לא עומדים מאחורי מה שכתבתם יא אפסים!!!!!!!!!!!!
150.
WHAT IS WRONG WITH THESE BUCHURIM
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
ALTHOGUH MAY BELIEVE THAT THE REBBE IS ALIVE AND WALKING AROUND 770, THEY HAVE NO RIGHT TO DESTROY THE COMMUNITY PPROPERTY. THESE BUCHURIM SHOUDL EITHER GO BACK TO ISRAEL OR SPEND A FEW DAYS IN JAIL LET ME KNOW WHAT YOU THINK
151.
send them all flying and packing
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
let them take those flag's and go back where they came from......... FROM ALL THE NORMAL AMERICAN JEWISH BOCHURIM
152.
Att fellow Crowneighters
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
These lunatics are a walking chilul hahsem and chilul lubavitch.I work in manhattan these guys roam the streets of the city with their yellow flags and they look like they came out of bergen belsen at best.I say send them back to tzfas. I think we shouldnt give them any attention not money not food ect also 770 shouldnt get a dime till they expell all these wachos. people in NYC think this lubavitch.What the rebbe built in over 40 years these guys are detroying.
153.
כלי הפריצה יצאו מ.....
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
כלי הפריצה יצאו אתמול בסביבות 7בערב מחדר 208 בפנימית 749 (כיום המשרד של האתר קסול או חב"ד fm כפי שהם קוראים לזה ע"י הת' הנעלה אלירן שמר קבוצה ס"ה למד בצפת נראה גם בתמונות למי ששם לב אז אתמול בחסידות ערב נופף בפטיש באמצע הסדר גם הטרוריסט מנהל בית חב"ד מע"צ כלשונו זה שאחראי על ביזיון הקודש ע"י הדבקת תמונות של כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו על כל שלטי מע"צ בארץ הבחור "לומד" בישבת חסידי חב"ד בצפת בשיעור ג' כאשר את כל שלושת שתי השנים האחרונות הוא העביר במכונית בלילות וד"ל... הבחור הנ"ל נשאר לאחר תשרי ע"מ לחזק ולעזור לאתר קסול ולפעולת הטרור וכפי שהם פירסמו ידיעה באתר שהבחור הנ"ל פותח גם סניף מע"צ בנ.י. כנראה שבאישור הישיבה אגב האתר היה בביסמנט של 749 ועלה לחדר הנ,ל ואף פתח עמדת מחשב בקומה לאחר שהנהלת הישיבה שילחה אותם מקומת המרתף לאחר שהללו בנו שם חדר מגבס אך יודעי דבר אומרים שהחדר רק בשיפוצים של ריצוף ותקרה ולאחר מכן ירדו חזרה למשרדם יש לציין שהאתר הנ"ל מחרים את האתר השני של חב"ד ינפו עקב טענות שינפו משץף פעולה עם האנטים
154.
תגובה ראשונית של הרב ראפ
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
השמאל החדיר פרובקטורים בימין על דרך רצח רבין ע,מ שיעוררו פרובקציות באיצטלה משיחית וד"ל כל מילה מיותרת
155.
an eye for an eye
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
notwithstanding the fact that college students touched property not theirs, I don't see any new wrinkle as far, as political, religious, etc matters are concerned. Engraving post gimmul tammuz titles in stone was as offensive to some as removing and replacing the plaque. No one touched the stone itself. As far as I'm concerned, in-your-face projection of any religious philosophy is offensive when it is shoved down someone else's throat. But anyway all these fiascos are easier to focus on than the reality of the vaccuum every "lubavitcher" sees in the mirror.
156.
שיעור קצר באזרחות.
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
כמקובל ברב המדינות הנאורות בעולם יש ימין ויש שמאל. יש רפובליקנים ויש ליברלים . יש האשמים ויש סונים. ועוד הלאה.ולכל מפלגה או תנועה כזו או אחרת יש הנהגה או מנהיג שנבחר ברוב דמוקרטי. ולהבדיל אלף אלפי הבדלות תנועה זו (חב"ד המפוארת) אשר על דגלה היה חרות כדבר ראשון במעלה "אחדות" ולצערנו אין אחדות ומכורח הנסיבות נוצרו כמין שתי "מפלגות או תנועות יריבות" ולכן על כל תנועה לבחור לעצמה מנהיג או הנהגה שתקבל החלטות ותציב גבולות ועל כולם החובה להיות סרים למשמעותה .ומצד שני על ההנהגה לקחת אחריות על הנהגת בוחריה. ולענינו על ראשי הכת המשיחית באשר הם להוקיע בפומבי מעשה וונדליזם זה (בכנסים הגדולים שהם יודעים לעשות) ולהעניש אנשי בלי יעל אלו. ורק כך יהיה אפשר למנוע הישנות של מעשים כגון זה.ובתקווה גם שהדעות שונות אפשר לשבת יחד ולהגיע ל"אחדות" תודה לכם.
157.
יהודא קרינסקי בעצם אשם בזה,
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
יהודא קרינסקי בעצם אשם בזה, מכיון שהאבנים שמו עוד לפני ג' תמוז ולא כתבו שום דבר על האבן, רק אחרי ג' תמוז כתבו וכו' ובאם קרינסקי רצה שלום הוא הי' יכול לכתוב בלי שום תאר וד"ל. ז.א. שהצד השני גם אשמים בזה ולא כדאי להכנס בדבר המצטער..
158.
kuty rap
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
the local crown heights m'shugane is kuty rapp, he is the one that gives the crazy's thair koyach. years ago only our friend charlie would whear buttens, now the so calld mashpyim are dressing like the 1960's crazy's. and this is the begining of a long scary down fall.
159.
would you put it on the rebbes table
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
To all those who wrote hateful comments and especially the chosid who wished death upon these bochurim just think if you would present your comment to the rebbe ,would he approve.
160.
לעשות סדר עכשיו ומיד
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
אף אחד לא אשם במה שקורה ב770 רק קירנסקי ושם טוב הם צריכים היום לזרוק את כל המשיחיסטים מכל מתחם 770 הם ורק הם מנהלי אגוח וכל האחרית לחילל שמו הקדוש של הרבי מוטל על כיטפיהם בלבד
161.
צפת! צפת!
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
מדוע כל הזמן תוקפים את הישיבה בצפת? רובם של הפורעים הם בחורים שלפני צפת למדו בישיבות כלל חסידיות וליטאיות, כסלבודקא, נזר התורה, חיי משה, טשעבין וכיו"ב. ובכדי למחוק את ה"רושם" שלא למדו בליובאוויטש כל השנים, הם מתנהגים במשיחיות קיצונית. זו הסיבה האמיתית, ולא כל הקשקושים שנכתבו כאן!
162.
בקשה מכל אנ"ש
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
להרה"ח ר' יהודה קרינסקי ולהרב שמטוב, הרבי מינה אותכם כאחראים על מוסדות חב"ד ועל 770 עכשיו עכשיו הזמן להוציא את כל המשוגעים=משחיסטים מ770 ויפה שעה אחת קודם יש בידכם בכוח החוק כמו שפעלתם בספרים זאת אותה מלחמת קודש של כ"ק אדמו"ר נ"ע בושה להכנס ל770 אתם צרכים לפועל ומיד,
163.
הגיע הזמן לסגור ת"קבוצה"
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
או לפחות לערוך סינון של הבאים, טירוף מה שהולך שם, וכשהם מרוכזים כולם יחד ועוד ב770, החגיגה גדלה. פשוט בושה לחב"ד! בכלל, צריך להוציא אנשים כאלה מהגדרת חב"דניקים.
164.
Ш.
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
Сам дурак
165.
משיחיסט -חילול ה'
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
כל הזמן מחללים את שם ה' איפו הרבנים המשיחיטים למה הם לא מדברים קצת כל היום יחי ...... יחי ....יחי... ועוד יחי פשוט בושה לחב"ד!
166.
הכתובת היתה על הקיר!
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
כל אותם חוליגנים, אשר אינם ראויים להימנות על קהל חסידי חב"ד, אמורים היו להימצא לאחר אותה לילה נורא מאחורי סוגר ובריח, יש בעל בית לבניין, וקיימת אפשרות חוקית לעשות זאת. ואילו כדי למנוע מהומות מיותרות ויתרו על העניין, התופעות הללו יחזרו על עצמם שוב ושוב, ובאופן של למעלה מן המשוער. מוכרחים לעצור את הרכבת הדוהרת, גם במחיר יקר.
167.
ל-86
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
אתה צודק במקום שניקח דוגמא מבחורים הבוגרים בחב"ד זה הפוך ואם הם חושבים שהם הצליחו? אז ממש לא כי אנחנו רק מתרחקים בחור צעיר (חבדניק)
168.
it is our responsibility.
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
it is an outrage that the community collectively watches and does nothing the incidents that took place last night is simply an an example of what has been going on inside 7 70 from changing the locks to moving tables running roughshod over everyone and everything we as a community have to stand up our children are watching this how the disrespect is becoming acceptable it is our job and our duty to unite as 1 family and to bring respect back to the Rebbe's home.
169.
_MOSHIACH NOW , v`zehu!
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
MOSHIACH NOW , v`zehu!
170.
Try to imagine
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
Imagine the Rebbe reading all these comments, would all of you have written such hateful things?
172.
The rabbonim
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
One major trouble in 770 is Rabbi Osdoba has repeatly given a psak what should or should not be done in 770. The next thing you know is that Rabbi Shwei says the opposite. So this group of 20 Tzfatnicks have taken over the whole 770 and made a huge mess.The gaboim must take a strong hand and bring sanity back into 770.The shule belongs to all of Anash and not just these 20 bochrim
173.
דעתם של הטרוריסטים
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
לכל אלו שדיברו על שנאה וכו', הנה ציטוט מקסול: tal כ' חשון 13:44 מה הסיפור עם המסגרת החדשה של האבן פינה של 770? היא עדיין שם? יחי המלך גל כ' חשון 18:11 כן היא עדיין שם, אתה לא רואה בתמונה. כל הכבוד לאותם תמימים שדואגים לכבוד חבד והרבי שיל"ו. והעיקר הוא YESSS דודמה כ''א חשון 08:34 גל מה אתה מבלבל את המוח כעת הפסדנו את אבן השתיה, ולקחו אותה לספריה של הרשעים. המבינים אומרים שזה ממש מלחמה בענין של אבן השתיה ללא שינוי דגניזה. צריכים להחזיר את האבן הקדושה למקומה, עם המסגרת המתאימה.
174.
why not kill
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
i agree that this was not right to do but dont you belive that the words you wrtie about another chosid is like killing mamosh.. dont you guys believe what the BESHET said about the story with the fish. why this hate .... right or wrong when, where does the rebbe show us to speak like this about anyone espcialy a fellow yid and more so a chasid. i am shocked by the language here at this site. i think their action which was wrong . is maybe not as bad as the words written here i dont believe anyone on this list can tell me that this way of speaking is justified in anyway espcialy. when this does nothing more then lashon hara sad chosid
175.
Kuti Crap and company
כ"א חשוון ה׳תשס״ה
ultimately I think hanholeh is responsible Particulary R's zalmen labkowsky and Kuti Crap and jerry Shpringer is responible and the rest of the vaad
176.
משיח!!!
כ"ב חשוון ה׳תשס״ה
רק משיח יפתור כל הבעיות האלו, ולכן עלינו לנצל כל הכוחות בכיון זה לקרב ההתגלות ולשכוח מכל הרעש כי זה רק עצת היצר וד"ל.
177.
על זאת היה דווה ליבנו!!!!
כ"ב חשוון ה׳תשס״ה
בראותינו שם שמיים מתחלל ועסק הסיטרא אחרא להמשיך ולינבור בשנאת ישראל, וכי כשעשו המעשה הרי הוסיפו מה"מ, וכי היה זה דבר נורא כשלעצמו? הרי אין זה חילול כלל, עצם המחלוקת הינה חילול ה' ולא אותו המעשה שמתפרש כפגיעה ברבינו, הרי על זאת היה דווה ליבנו, וכל אלו המחרחרי ריב שעושים ומצלמים את האנשים שעשו המעשה הרי הם שותפים לחילול ה' וביזוי חב"ד בעולם כולו. ואפ' שלובביעטש אינה מתקדשת ע"י אותם האנשים הללו עדיף שלא יקבלו פירסום רבתי, אלא ישכחו העניין וימחו בכל התוקף ב770 על מעשים כאלה, אולם משנפטר רבינו זיע"א הרי האנדרלמוסיה החלה לחגוג "ואיש הישר בעיניו יעשה" ויעשה כל הבא על דעתו, ורבינו הק' היה בוכה נמרצות על חילול ה' והרס לובביעטש, הרי מימות הבעש"ט לא היה כדבר הזה! שיש שני קבוצות בחב"ד לא היה ולא נברא, וסוף מעשה במחשבה תחילה וח"ו לומר דמהות חב"ד מחלוקת, אלא עצת שטן צלחה להחריב אהבת ישראל בתוך חב"ד והשי"ת ירחם! בברכה, "איגוד חסידי רבינו האמיתים"
178.
טרנספר
כ"ב חשוון ה׳תשס״ה
רק טרנספר יעזור להם
179.
לא יפה!!!
כ"ג חשוון ה׳תשס״ה
חבל שב770 יש בלאגן רק בגלל כמה אנשים שלא מבינים מה מוגזם במה שעשו ועוד יותר חבל שעושים מהומה באתר היקר תנו לאחראים לטפל וזהו! בברכת משיח נאו
180.
Stop the hatred
כ"ג חשוון ה׳תשס״ה
When I heard the Rebbe's sichas about satmar, I never dreamed it can refer to our own chassidim. How does anyone say on tmimim, "let them sit, YM"SH, ", Have you totally lost your minds?
181.
יפה!
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
they should be shiped directly back to israel
182.
to 180
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
youre right. we shouldnt speak like this about fellow lubavitchers or even frume yidden. but how are these idiots acting? like lubavitchers? like frume yidden? like jews bichlal? or like....the satmarers of then, like terrorists, like the furthest thing from "tmimim" you can imagine? these people are being merachek hundreds of people from yiddishkeit, from the Rebbe.......and WE have lost our minds?
183.
פשרה
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
אתהפכא לא נבקש מהאנטיים הפקחים אבל אתכפיא נבקש, שלות לא יכתבו תוארי זי"ע, ונתפשר ולא נבקש שיכתבו מה"מ.
185.
העיקר: הפועל.
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
ידיעה זו הגבירה הפעילות? או הכניס מרה שחורה בליבות אלפי חסידי חב"ד?
186.
כי הרגשות הם הם החיים
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
יש בריאות פיזית, יש בריאות שכלית, ויש בריאות רגשית. וזוהי, חוט משולשת המחוברת. וראו בספר תניא קדישא באריכות על בריאות רגשית. תפסיקו עם ידיעות כאלה: כי הרגשות הם הם החיים.
187.
I think this is nuts!I
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
They should not be allowed back into 770 after what they did. Their names should go out in the community as rebels. Their hopes of marrying a chabad girl should be shattered. What they did is unheard of in any other jewish, especially chassidish community. They would be expelled from the synagogue, and their names tarnished when offered shidduchim in any jewish community. That is the way to deal with such stupidity, NO MATTER OF THEIR AGE!I I am not a Lubavitcher Chasid. But everyone would agree with me. Maybe even the Rebbe.
188.
להיות ב"קבוצה" מזיקה ב"שידוכים"
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
ידיעות כאלה נגד "קבוצה" תשפיע על הורים בארץ הקודש למנוע מילדיהם לנסוע ל"קבוצה" כי "קבוצה" תזיק בשידוכים... אבל הרי צריך אלטרנטיבה, טובה יותר, כדי שיישארו בארץ. וצאו וראו כמה חולים פיזית ובגדול מבין האורחים, בין בתשרי ובין במשך השנה, בגלל הלכלוך והבלגן וכו'.
190.
hagabay ?
כ"ה חשוון ה׳תשס״ה
ma daato shel menachem gerlitzky bechol zzeh
191.
TO 182
כ"ו חשוון ה׳תשס״ה
182. to 180 09/11/2004 02:32:36 youre right.(SOOO ?? STOP NOW) we shouldnt speak like this about fellow lubavitchers (BUT IM NOT REALY MIKUSHER JUST A PARTY SIDER)or even frume yidden.(OH GOOD IDEA) but(IM GONA MIX MY OWN FEELINGS IN) how are these idiots acting? like lubavitchers?(CUZ ONLY YOU KNOW WHATTHE REBBE WANTS) like frume yidden? like jews bichlal? or like(....A(MISHCHIST?)the satmarers Of then, like terrorists, like the furthest thing from "tmimim" you can imagine?(HELLO MILCHEMES BAIT MASHIACH:-) these people (BROTHERS, FELLOW JEWS)are being merachek hundreds of people from yiddishkeit, from the Rebbe.......and WE (NO, JUST YOU) have lost our minds ? )ED. WHY DONT YOU GO CRY AT THE OHEL INSTED OF BASHMUTZING YOU BLOOD RELITIVES K.I.T
192.
191 ze cheli
כ"ו חשוון ה׳תשס״ה
mi 192
194.
ל 163אנחנו עושים הכל בשביל לעצור בחורים...
כ"ז חשוון ה׳תשס״ה
לרר הלך לצבא לדאג שהם לא יקבלו היתרי היציאה, והם מוצאים מליון דרכים לנסוע. שום דבר לא עוצר אותם. ממש מסירות נפש חסידית.
197.
To 53 80& 103
כ"ז חשוון ה׳תשס״ה
To 50: I think the internet should be used to expose these people so parents know not to let their daughters marry them (I would want to know). To 80: The thought of building bridges with people who are clinically insane is absurd try talking to Arafat L’havdil. To 103: Blaming Yudel is equivalent to Pakistanis blaming Israel for their problems.
198.
What happened?
כ"ח חשוון ה׳תשס״ה
What happened there then, for the hebrew chllenged like me?
199.
ב"ה הגיענו
א' כסלו ה׳תשס״ה
אני לא מחסידי חב"ד בפועל אמנם הרבה זמן סבבתי שם ושאבתי הרבה חסידות בליובאוויטש ועד היום כמעט שלא יעבור שאניח א"ע לישון מבלי לעיין באיזהשהוא ענינים השייכים לתורת חב"ד. הכלל איני פרעמדע"ר ודעו לכם שהמשיחיסטים מביישים את החסידות בכלל ובפרט, בזה שלובשים כיפות ולבושים בתיבת "הכי קדושים" יחי וכו' ועוד סתירות שונות ומשונות לחסידות. ואין הנייר יכיל לכתוב הכל, והעיקר הוא שיבא משיח בקרוב ממש כדי שיתמלא הארץ דעה הכותב בצער א"א
200.
what a big deal...
ב' כסלו ה׳תשס״ה
there was no chilul on the rebbe,s stone only on it,s suport and also the way the did it was its suport holly and carried by the rebbe? isn,t the rebbe the moshiach ? r u shame of the truth?
201.
די
ב' כסלו ה׳תשס״ה
די כבר לסבול מהמנוולים האלה שעושים חילו השם
202.
ל161
ג' כסלו ה׳תשס״ה
מי ממהמשוגעים האלו למד פעם בסלבודקה או נזר התורה?
203.
מתבייש בעצם היותי חב"דניק ברגעים אלו...
ג' כסלו ה׳תשס״ה
מתבייש.....
204.
Enough of these hooligans
ג' כסלו ה׳תשס״ה
The behavior of these hooligans would fit in fine in the streets of mea shearim. Next thing they will start burning garbage in the streets of Crown Heights, throwing rocks at the public busses and then calling the police nazis when they have the "chutzpa" to break up their little riot. I have personally witnessed the very same group disrupt farbrengens and kennusim in Eretz Yisrael and when they are incapable of doing so they will deliberately make their own kennus at the exact same time. If anyone here is the "haters" and the disruptive influence it is these meshugaim who have no tolerance for any views except their own and are adamant to force their reality on everyone else. They accuse the rest of Chabad of persecuting them but it is they that create the problems. They say that WE cause a chillul Hashem and disgrace the Rebbe when it is they who are responsible. Something needs to be done and quickly while there is still something left of the Rebbe's legacy to salvage.
205.
הגברת הצורה על החומר
ה' כסלו ה׳תשס״ה
הדרך הישרה והקלה לקיום מצוות אהבת ישראל היא הגברת המאחד על המפריד,[ ראו תניא בפרק ה"ל"ב"] ואם ברוב התגובות, לא ניכר הענין הנ"ל, בא ללמדנו שיש לנו עוד הרבה במה לטפל בעצמנו של כל אחד ואחד לעצמו.
206.
חסידי חב"ד יקרים
ו' כסלו ה׳תשס״ה
חס ושלום אל "תתבישו" בכך שאתם חב"דניקים. חס וחלילה. חסידות חב"ד היא חסידות קדושה שקירבה רבבות יהודים לאביהם שבשמים, וזכותו של הרבי זצ"ל בשמים גדולה ועצומה. המקרה שקרה קרה כדי להראות מה קורה אם מגזימים ומדגישים את הטפל ולא את העיקר. הרבי זצ"ל קרא וקרא וחזר והדגיש שהמפתח לגאולה הוא בהחזרת עם ישראל בתשובה. ולכן הוא שלח שלוחים לכל העולם כדי לקבץ את נדחי ישראל. וזה התפקיד של חב"ד בעולם. דיבורים על זהותו של המשיח הם דיבורים מעוררי מחלוקת, ולכן הם מרחיקים אותנו מהגאולה, והם הפך רצון ה', והפך רצון הרבי זצ"ל. הגאולה עכשיו קרובה מתמיד - אך כדי לקרבה עוד יותר אנחנו חייבים להתגבר על עצמנו ולפעול כולנו ב-י-ח-ד להחזרת עם ישראל בתשובה שלמה. בלי שנאת חינם, בלי דיבורים מעוררי מחלוקת, בלי התלהמויות וקריאות גנאי כלפי יהודים, אלא ב-א-ה-ב-ה 0- כמו שהרבי זצ"ל לימד אותנו כל השנים. וכל מי שהמצב הנוכחי בחב"ד כואב לו, שיצעק אל ה', כי ה' שומע תפילה, ובקרוב הוא יושיע אותנו ואת כל עם ישראל, בזכות כל הצדיקים, ובזכות מסירות הנפש העצומה של הרבי זצ"ל, ושל שלוחיו בכל העולם, למען כלל ישראל.
209.
בתגובה לתגובת מס'205
ו' כסלו ה׳תשס״ה
יישר חילא לאורייתא שסוף כל סוף לאחר שחשכו עני כותכ אחד מן השכל ולא מחלק הבהמה שבו. בושה מאוד גדולה לאותם אלה אשר מחו בצורה כה מזויעה והוקיעו את אותם אנשים בעוד שלעצמם הם קוראים "נורמלים". אם אדם ללא קשר היה בא מן הצד וקורא כתובות נאצה אלו אין ספק שהיה אומר " איך היגיעו משוגעים למצב כזה אשר לנורמלים באמת יקראו משוגעים" ואני אע"פ שמעורה אני שלא מהצד יסכים אתו בהדעה ברורה! " ת-ת-ע-ו-ר-ר-ו " ודי לאלימות ושחיתות מילולית שגורמת למריבות ד--י-------י...! לא צריך לקנטר וצריך לחיות באהבת ישראל -----דיייייייי...! זה לא מה שהרבי רוצה מאיתנו
210.
MALSHINIM BETWEEN US?
ו' כסלו ה׳תשס״ה
VELAMALSHINIM AL TEHI TIKVA, HASHEM YISHMERENU.
211.
בושה
ו' כסלו ה׳תשס״ה
בושה גדול לכ''ק אדמו''ר זי''ע
213.
בושות לתנועת חב"ד העולמית
י"ט כסלו ה׳תשס״ה
בתור אחד שרואה את הדברים מהצד, בושה גדולה היא לחסידות חב"ד. אינני חב"דניק אך הייתי מקורב קצת. אני אדם חרדי ומתבייש לקרא שיש כאלה מעשים המביישים אתכם בכל החוגים ואפי' אצל אנשים שאינם שומרי תו"מ. חב"ד הייתה ידועה בתור אימפריה עם מנהיג גדול והייתה לתפארת... כואב לי עליכם! משתתף אני בצערם של כל הנורמלים שנותרו וידיהם נקיים ממעשים נלוזים אלו וכיו"ב..
214.
חבל, א שאד!
ח' טבת ה׳תשס״ה
אומרים חז"ל מצבה שהיתה אהובה בימי האבות שנאה מפני שעשאוה חוק לעבודה זרה, מוטב להוריד את האבן מלתת למשוגעים הזדמנות להכפיש את שמם של חרדים בכל העולם
218.
תגובה ל-50
כ"א סיון ה׳תשס״ה
אתה באמת תמים או שאתה עושה את עצמך? ב-770 בכפר חב"ד הצליחו לעשות סדר, כי הם הבינו שאין להם שום תמיכה, לא ע"י או"ח ולא ע"י אף אחד מגבאי המקום, אני הזהרתי את הגבאים ב-770 נ.י. ,שלמרות שכרגע נוח לכם כי אתם שונאים את הרב קרינסקי, אבל בסוף בגולם יקום על יוצרו וגם אתם הגבאים לא תוכלו לסבול את הטירוף שלהם. ואשר יגורו בא להם ההזוים והמטורפים הרי לא יודעים גבולות והדרך היחידה לגבור על אותם מטורפים, ללמוד איך שביצעו בכפר חב"ד בראשות אהרונוב ללא כל פשרות, כי אין שלום לרשעים, אתה מנסה להשביע את רצונם למען השלום אך הם מפרשים זאת כחולשה...ומעללים את סף הדרישות שלהם, כי כל עיניינם הרס וחורבן היל"ת, עד מתי לעדה הרעה הזו...
219.
מנדי גנץ
ה' חשוון ה׳תשס״ו
מה שבטוח לרבי אין נחת מזה! ורואי לצין כי זה אשר הביא את התמונות אם ההוספה לכל תמונה שהיא, לא דיבר בדיוק מתוך אהבת ישראל היו עקיצות במתכון! מישהו שלא מאנש כבר יכל לחשוב שלפחות מדובר במחבלים ל"ע! הרבי תמיד רדף אחרי מצוה זו אהבת ישראל אז אנחנו בתור חסידם צריכים להידמות לרבנו והכי חשוב לעשות זאת קודם בנינו!!!
220.
תגובה ל18
ז' טבת ה׳תשס״ו
אם אתה חסיד חבד... אז יש לך בעיה רצינית... כנראה שאנחנו לא מדברים על אותו רבי... הרבי שלנו עודד את עניין המשיח, וברור שהורא על עצמו שהוא המשיח... בלי קשר לכל חילוקי הדעות.
222.
הרבי חי!
ה' סיון ה׳תשס״ו
הרבי חי ורואה אותם הם אומרים אז אם הרבי חי ורואה אותם איך הם יכולים לעשות זאת.
223.
חייייייייי
ג' תשרי
יעסססססססס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.