מערכת COL | יום כ"ח תשרי ה׳תשע״ד 02.10.2013

חב״ד בביתר עילית בוחרת באחדות

כ-25 מאנ"ש מנהלי מוסדות וגבאי בתי הכנסת חב"ד בעיר התורה והחסידות התכנסו אתמול לאסיפת בחירות מיוחדת בבית הנציג הנבחר ר' יעקי הרשקופ. באסיפה השתתפו גם ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין וצוות משרדו, ששיבחו רבות את פועלם של חסידי חב"ד בעיר ביתר ובסביבותיה ואת מבצע ד׳ מינים שהתקיים השנה בשטורעם מיוחד בישובים הסובבים את העיר לסיפור המלא

בחירות ב-COL: כל הדיווחים מהבחירות בקהילות חב"ד
חב״ד בביתר עילית בוחרת באחדות
כ-25 מאנ"ש מנהלי מוסדות וגבאי בתי הכנסת חב"ד בעיר התורה והחסידות התכנסו אתמול לאסיפת בחירות מיוחדת בבית הנציג הנבחר ר' יעקי הרשקופ באסיפה השתתפו גם ראש העיר הרב רובינשטיין וצוות משרדו, ששיבחו רבות את פועלם של חסידי חב"ד בעיר ביתר ובסביבותיה ואת מבצע ד׳ מינים שהתקיים השנה בשטורעם מיוחד בישובים הסובבים את העיר.

לאחר דברי הברכה נידונו דרכים להפעיל את אנ"ש בעיר לטובת רשימת גש"ס המאוחדת בראשות הרב רובינשטיין והנציג הנבחר ר' יעקי הרשקופ.

נציגי המוסדות ובתי הכנסת העלו רעיונות שונים, והוחלט להתחיל בפעילות מיד וכבר בשבת הקרובה יחולקו חוברות הסברה לאנ״ש בדבר החשיבות לתמוך בנציג הנבחר שהחליט בשיתוף ועדת החמשה להעניק את תמיכת הקהילה לרשימת ״גשס״ המאוחדת.

בימים הקרובים יצורפו עוד ועוד משפחות למעגל הפעילות כשהתקווה היא שנקדש שם שמים ונוכיח שוב כי חב"ד מאוחדת וחזקה.

אחד מאנ"ש סיפר ל-COL כי התחושה בקרב חברי הקהילה שהאחדות מובילה לכך שבחמשת השנים הקרובות ההתייחסות לכל אחד מחסידי חבד תהיה הוגנת יותר ומכובדת יותר.

הרב הרשקופ מוסר ל-COL כי הוא מעודד מאוד משיתוף הפעולה של כל אנ״ש בעיר ללא יוצא מהכלל, והוסיף כי אחדות זו מחייבת אותו להביא בעזרת השם תוצאות טובות לקהילת חבד המפוארת שבכוחו של הרבי תמשיך להוביל את הפצת המעיינות בתוככי העיר ומחוצה לה.
הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.