מערכת COL
|
יום י"ח תשרי ה׳תשע״ד
22.09.2013
נציגי חב"ד באלעד התוועדו עם מועמד ש"ס לראשות העיר
בהתוועדות המיוחדת שנערכה אמש (מוצאי-שבת) בביתר-עילית לזכרו של הילד אברהם-נחום דור ז"ל, השתתף בין-היתר מועמד ש"ס לראשות העיר אלעד ר' צוריאל קריספל ● בשעת הביקור, נכחו בסוכה נציגי קהילת חב"ד באלעד: ר' מנחם אמיתי, ר' יואל הר-צבי ור' מנחם חממי ● הנציגים - שנכון לעכשיו טרם חתמו על תמיכה עם אחת המפלגות - שוחחו עם קריספל, ששמח לשמוע על התפתחות קהילת חב"ד צוריאל קריספל
![נציגי חב נציגי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/09/5c2e348a08f2c_1546531978_news_main_gallery.jpg)
מימין: ר' יואל הר-צבי מהנהלת הקהילה, צוריאל קריספל, ר' מני אמיתי הנציג בעירייה, ר' מנחם חממי מהנהלת המוסדות, ר' מנחם כהן עורך 'כפר חב"ד והמנחה הרב נפתלי רוט (צילום: ברלה שיינר, COL)
בהתוועדות המיוחדת שנערכה אמש (מוצאי-שבת) בביתר-עילית לזכרו של הילד אברהם-נחום דור ז"ל, השתתף בין-היתר מועמד ש"ס לראשות העיר אלעד ר' צוריאל קריספל ● בשעת הביקור, נכחו בסוכה נציגי קהילת חב"ד באלעד: ר' מנחם אמיתי, ר' יואל הר-צבי ור' מנחם חממי ● הנציגים - שנכון לעכשיו טרם חתמו על תמיכה עם אחת המפלגות - שוחחו עם קריספל, ששמח לשמוע על התפתחות קהילת חב"ד
צוריאל קריספל
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות